کد خبر : 308623
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
-

صندوق اعتباری هنر و تئاتر شهر تفاهم‌نامه امضاء می‌کنند

صندوق اعتباری هنر و تئاتر شهر تفاهم‌نامه امضاء می‌کنند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در تئاتر شهر با مدیریت و کارکنان این مجموعه دیدار کرد.

به گزارش عصرقائم، به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در تئاتر شهر با سید محمد جواد طاهری مدیر این مجموعه دیدار و در جریان فعالیت های مختلف یکی از مهم ترین مراکز تئاتر حرفه‌ای کشور قرار گرفت.

سید محمد جواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت‌های مجموعه صندوق اعتباری هنر طی ماه‌های گذشته توضیح داد: به اعتقاد من و بسیاری از هنرمندان عرصه‌های مختلف،صندوق اعتباری هنر اکنون به عنوان مجموعه‌ای معرفی شده که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین و موثرترین پشتوانه‌ها مورد توجه قرار گیرد. زیرا بنده از نزدیک شاهد بودم که در این شرایط سخت که ماجرای کرونا مشکلات زیادی را برای تعداد زیادی از هنرمندان فراهم ساخته بود، دوستان ما در صندوق اعتباری هنر نهایت تلاش خود را انجام دادند تا در حد امکانات پشتیبان ارزشمندی برای اصحاب فرهنگ و هنر باشند.

وی ضمن ارائه پیشنهادات خود برای توسعه و گسترش همکاری میان صندوق اعتباری هنر و تئاتر شهر گفت: بنده معتقدم شرایط و نقش موثر صندوق اعتباری هنر به گونه‌ای است که می تواند در راستای اهداف عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توسعه اقتصاد هنر به عنوان یک بازوی مشاوره ای قدرتمند مورد توجه بیشتری قرار گیرد. شرایطی که به گمان بنده دربرگیرنده نکات متعدد و کارشناسانه‌ای است و می‌تواند در حوزه تئاتر اجرایی شود. در این چارچوب بنده و سایر همکاران مجموعه تئاتر شهر آمادگی هرگونه همراهی موثر در این زمینه را داریم و امیدوارم با توجه به حضور مدیر مجموعه صندوق اعتباری هنر در مهم ترین مرکز تئاتر حرفه ای کشور بتوانیم شاهد گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف باشیم.
سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر هم در این دیدار گفت: بنده از بدو ورودم به صندوق اعتباری هنر نهایت تلاشم را انجام دادم تا ضمن مطالعه دقیق درباره فعالیت های مختلف مجموعه‌ها و مراکز مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شرایطی را مهیا کنم که بتوانیم در راستای اهداف و وظایف صندوق اعتباری فعالیت های مشترکی را با این مجموعه ها انجام دهیم. در این چارچوب مجموعه تئاتر شهر می تواند به عنوان یکی از مهم ترین مراکز حرفه ای اجرای تئاتر در ایران الگوی مناسبی برای انجام این فعالیت های مشترک باشد. اتفاقا حضور بنده در این مجموعه نیز به همین سبب صورت گرفته و امیدوارم این دیدار سرآغاز خوبی برای انجام کارهای موثر برای اصحاب محترم فرهنگ و هنر در چارچوب فعالیت های صندوق باشد.
مدیرعامل صندوق اعتباری با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی برای تدوین یک تفاهم نامه مشترک همکاری با مجموعه تئاتر شهر تاکید کرد: خوشبختانه امروز با پیشنهاداتی از سوی مدیریت مجموعه تئاتر شهر برای همکاری مشترک روبه رو شدیم که هر یک از آنها می تواند نقطه شروع خوبی برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر به ویژه اهالی شریف تئاتر به حساب آید. به طور حتم طی روزهای آینده پیشنهادات ارائه شده به انضمام برنامه‌هایی که برای توسعه فعالیت‌های مشترک میان مجموعه صندوق اعتباری هنر و مجموعه تئاتر شهر مد نظر است مورد بررسی کارشناسی بنده و همکارانم قرار خواهد گرفت تا بتوانیم به زودی این پیشنهادات و برنامه ها را اجرایی کنیم.
براساس این گزارش سید مجید پوراحمدی پس از دیدار با طاهری همراه با وی از تالارها و واحدهای مختلف این مجموعه بازدید و با تعدادی ازهنرمندانی که طی این روزها در تئاتر شهر مشغول تمرین یا آماده سازی برای اجرای اثر هستند دیدار و گفتگو کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =