کد خبر : 291377
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
-

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برترین‌های بیست‌وسومین «جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» معرفی شدند.

به گزارش عصرقائم، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برگزیدگان بخش‌های مختلف بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مراسم اختتامیه این‌ رویداد که عصر روز سه‌شنبه ۳۰ آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون برگزار شد، اعلام شدند.

در این مراسم که مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور داشتند برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند:

برگزیدگان بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه

محسن وظیفه از اردبیل

حلما حاجی‌محمدی از خراسان رضوی

فاطمه محمدی از قزوین

مائده حمیدی از گیلان

فهیمه سروندی از خوزستان

رها طاهری از قزوین

آمنه اولیا از یزد

رقیه مینا از خراسان جنوبی

زهرا دهستانی از یزد

فاطمه زارع از یزد

همچنین سارا طاهرخانی از قزوین، زهرا امیدبخش از اصفهان، زینب نیک‌فر از خراسان جنوبی، امیرحسن جعفری از یزد و مطهره رکن‌الدینی از یزد شایسته تقدیر شناخته شدند.

هیأت داوران: شرمین نادری، وحید نیکخواه‌آزاد و مهدی آرایی

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش جستارنویسی

رضیه حکیمی از قم برای اثر «چند لایه کیک خامه‌ای بشنو»

سولماز صادقزاده‌نصرآبادی از آذربایجان شرقی برای اثر «از اثر انگشت تو تا اثر انگشت تو»

مریم کوچکی از تهران برای اثر «دایی امین‌الله و جان لیبادی»

هیأت داوران: حسن ذوالفقاری و مریم‌ شریف‌نسب

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش مقاله

سیدمحمدرضا طبسی و مریم صفانیا از سمنان برای اثر «رویکرد بینامتنی و ترامتنی به حضور عناصری از هنرها و صنایع‌دستی در برخی از افسانه‌های عامیانه ایرانی»

سمیه آورند و راضیه احمدی از فارس برای اثر «تحلیل تطبیقی نشانه‌های غیرزبانی قصه‌گویان ایرانی و خارجی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان»

طاهره رمضانی‌نژادمقدم و آیت‌الله کریمی‌باغ‌ملک از گیلان برای اثر «اثربخشی قصه‌درمانی گروهی بر کاهش مشکلات رفتاری کودکان پیش‌دبستانی»

هیأت داوران: امیرحسین رنجانبر، بهروز محمودی‌بختیاری، حسین زارع و سعید حسام‌پور

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش پایان‌نامه و رساله

شیوا باباگپ‌پور از تهران برای اثر «تاثیر توسعه گردشگری کودک بر ارتقای رفتار مسئولانه در گردشگری»

سمیه امیری از لرستان برای اثر «بررسی تاثیر قصه‌گویی بر پرورش تفکر مثبت در نوجوانان دختر»

محبوبه قاسم شیرازی از آذربایجان شرقی برای اثر «واکاوی تجارب معلمان قصه‌گو در ارتباط با نقش قصه در اجرای اثربخش برنامه درسی دوره ابتدایی»

هیأت داوران: حسین شیخ‌الاسلام، حجت کجانی‌حصاری و یوسف محمدنژاد

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش کتاب

علی خانجانی از تهران برای کتاب «قصه‌نامه رسم تجارت و قصه‌نامه کارد و استخوان»

همچنین محسن لعلی، سمیه نجارخدابخش و ناهید رمضانی برای ترجمه کتاب «دستنامه قصه‌درمانی (قصه‌ها و افسانه‌ها در روان درمانی) استفان هامل» و زهرا مهاجری برای کتاب «افسانه‌های ایرانی» شایسته تقدیر شناخته شدند.

هیأت داوران: حسین شیخ‌الاسلام، حجت کجانی‌حصاری و یوسف محمدنژاد

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش پادکست «پژوهشی» و «قصه‌گویی»

پادکست پژوهشی

محمدرضا رستم‌پور با پادکست «قصه‌های ایران» از ایلام

فاطمه گلچین با پادکست «قصه‌گونه» از استان تهران

علی صادقی با پادکست «قصه ما قصه زندگی» از استان فارس

مریم نوشادقباد با پادکست «کاربرد لهجه در قصه‌گویی» از همدان

هیأت داوران: احسان مشهدی‌محمد، رکسانا حمیدی و مهدی محمدیان

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

پادکست قصه‌گویی (دختران و پسران)

سپهر کریمی برای پادکست «گوسفندی که عصبانی بود… خیلی عصبانی» از زنجان

عسل قیاسی با قصه «کاش بینی من هم سبز بود» از خراسان رضوی

نازنین‌زهرا مهدیزاده از تهران برای پادکست «آرزوی دنیا» به دلیل خلق قصه مناسب و آندیا حیدری از ایلام به دلیل اجرای موفق قصه‌گویی شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

پادکست قصه‌گویی (زنان و مردان)

حمیده مختاری برای پادکست «خروس نگو یک ساعت» از فارس

فائزه خسروی برای پادکست «مرد جوان و خیاط حیله‌گر» از خراسان رضوی

پریسا صدایی‌آذر برای پادکست «با خدا باش و پادشاهی کن» از استان اردبیل

مصطفی حدادی برای پادکست «روباه خیاط» از یزد

هیأت داوران: ایوب آقاخانی، گلاره عباسی، فرزاد شیرمحمدی

برگزیدگان بخش ملی (دختران و پسران)

رتبه اول سعیده جهانشاهی از کرمان

رتبه دوم ستاره خالقی از تهران

رتبه سوم ضحی مختارپور از یزد

در این بخش مهدیس اخلاقی از البرز، ضحی محزون از فارس و شکیبا فرخی از کرمانشاه شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش ملی (زنان و مردان)

رتبه اول مریم زارع از استان یزد

رتبه دوم رویا هواس‌بیگی از استان ایلام

رتبه سوم فرانک حیاتی از استان کرمانشاه

در این بخش آناهیتا محلفی از هرمزگان شایسته تقدیر شناخته شد و لیلا خلیفه‌سقا که از اردبیل در بخش خارج از مسابقه حضور داشت، جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.

هیأت داوران: مریم سعادت، محمد مسلمی و مصطفی رحماندوست

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش آیینی سنتی (دختران و پسران)

رتبه اول آتنا بیات از استان مرکزی

رتبه دوم سیدیاسین آل‌داوود از سمنان

رتبه سوم مشکات عباسیان از بوشهر

برگزیدگان بخش آیینی سنتی (زنان و مردان)

رتبه اول ندارد

رتبه دوم حسین غلامی از مازندران

رتبه سوم شیرین کیخایی از سیستان و بلوچستان

هیأت داوران: محمدرضا یوسفی، مهدی چایانی و داود فتحعلی‌بیگی

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند

برگزیدگان بخش بین‌الملل

رتبه اول مشترکا لیلا ابراهیمی از قزوین و مارسلا سابپیو از آرژانتین

رتبه دوم مشترکا داوود ریحانی از خراسان رضوی و شاینا جونز از کانادا

رتبه سوم قمر غلامیان از بوشهر

هیأت داوران: منصور ضابطیان، گیتی خامنه و سارا قصیر

بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنج‌شنبه ۲۵ آذر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون آغاز شد و پس از پنج روز حضور قصه‌گویانی از سراسر کشور به شکل حضوری و قصه‌گویانی از پنج قاره جهان به شکل آنلاین، عصر روز سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ طی برگزاری مراسمی و با معرفی برگزیدگان به پایان رسید. دبیری این دوره از جشنواره را محمد گودرزی‌دهریزی بر عهده داشت.

برگزیدگان جشنواره «قصه‌گویی» معرفی شدند
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

8 − سه =