کد خبر : 310309
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اکتبر 2022 - 17:00
-

بچیروویچ: هماهنگی کاملی با ارمغانی دارم

بچیروویچ: هماهنگی کاملی با ارمغانی دارم

مدیر فنی تیم‌های ملی بسکتبال ایران گفت: من و ارمغانی با هماهنگی کامل کار می‌کنیم تا بسکتبال ایران را بار دیگر به اوج برسانیم.

به گزارش عصرقائم، به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مهمد بچیروویچ که به عنوان مدیر فنی تیم ملی بسکتبال بزرگسالان فعالیت خود را با فدراسیون آغاز کرده است، با ابراز خرسندی از حضور مجدد در ایران گفت :خوشحالم که دوباره ایران هستم چرا که ده سال در این کشور خاطرات بسیار خوبی دارم و در این سال‌های گذشته هم با وجود دوری از ایران در کشور چین با حامد حدادی ، بهنام یخچالی و صمد نیکخواه بهرامی در خصوص بسکتبال ایران صحبت داشتم و از آنجایی که با تیم ملی بسکتبال سابقه همکاری دارم ، این تیم در قلب من جایی دارد.

مدیر فنی تیم ملی بسکتبال ایران گفت : همیشه حس خوبی به ایران داشتم و دوباره می خواهیم خاطرات خوبی را در یک کار تیمی برای بسکتبال ایران بسازیم. نسل قبلی بسکتبال که تعدادی از آنها خداحافظی کردند و برخی از بازیکنان آن دوره که اکنون هم هستند افتخارات خوبی به ارمغان آوردند و امیدوارم جوانان خوبی را بتوانیم جایگزین کنیم و با استفاده ی خوب از جوانان ، افتخارات قابل توجهی را به ارمغان آوریم .

مدیر فنی تیم ملی بسکتبال ایران گفت : مهم‌ترین هدفمان در مقطع کنونی پنجره های پنجم و ششم جام جهانی است و اعتقاد دارم با بازیکنان خوبی که در اختیار داریم می توانیم در قالب برنامه ی خوب به موفقیت دست پیدا کنیم و برای تحقق این هدف، با تمرکز و اراده بالا ، تلاش مضاعف خواهیم داشت.

بچیروویچ در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد : در ادامه ی مسیر با همکاری و اتحاد رسانه ها، فدراسیون ، کمیته ملی المپیک و مردم دوباره بسکتبال قدرتمندی از ایران را می توانیم نشان دهیم و به اوج برگردیم .

او در ارتباط با نحوه همکاری با سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران تصریح کرد: همکاری ما مدتی است آغاز شده و در همکاری کامل بایکدیگر قرار داریم و تمرکز مجموعه ی تیم موفقیت بسکتبال ایران آست .

بچیرویچ در بخش دیگری از سخنانش گفت: همکاری من در قالب توجه به رده های سنی پایه هم هست تا بتوانیم در فرایند بازیکن سازی ، نسل جدیدی را معرفی کنیم.

جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص همکاری با مهمد بچیروویچ به عنوان مدیر فنی تیم ملی بسکتبال ایران گفت : در هیات رئیسه فدراسیون بسکتبال استخدام مربی خارجی برای ارتقا شرایط بسکتبال ایران مورد تصویب قرار گرفت و در این بین در خصوص بکارگبری مدیرفنی و با هماهنگی سرمربی تیم ملی اقدام شد که در این راستا جلساتی هم بین سرمربی و مدیر فنی برگزار شد و با تفاهم کامل این همکاری آغاز شده و یکی از مهم‌ترین اهداف، موفقیت در پنجره های انتخابی جام جهانی است .

داوری اضافه کرد : حضور بچیرویچ به عنوان مدیر فنی و سعید ارمغانی به عنوان سرمربی، با توجه به تفاهم کامل که وجود دارد به سود تیم ملی بسکتبال ایران خواهد بود.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت : یکی از شاخصه های بچیروویچ همکاری موفقیت آمیز با تیم ملی بسکتبال در سال های قبل و شناخت خوب این مربی از بازیکنان ایران است از طرفی با توجه به تجربه ی او در چین، شناخت خوبی نسبت به تیم ملی چین به عنوان یکی از مهم‌ترین حریفان مستقیم ما در پنجره های پنجم و ششم جام جهانی دارد و گزینه ی بسبار خوبی برای ادامه مسیر ایران در رویدادهای پیش رو است.

او تاکید کرد : همکاری با بچیروویچ به عنوان یک مربی، باتجربه ‌ی موفق در زمینه همکاری با رده های سنی مختلف تیم ملی نیز هست تا از تجربه و دانش او برای ارتقا کیفیت بسکتبال ایران و پرورش بازیکنان نخبه بهره ببریم.

بچیروویچ: هماهنگی کاملی با ارمغانی دارم/ بسکتبال ایران را به اوج برمی‌گردانیم
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ده − هفت =