کد خبر : 311728
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اکتبر 2022 - 18:16
-

یادداشت:

رهاشدگی در آموزش و پرورش ادامه دارد/انتصاب سرپرستی دیگر برای سکان‌داری آموزش‌وپرورش

رهاشدگی در آموزش و پرورش ادامه دارد/انتصاب سرپرستی دیگر برای سکان‌داری آموزش‌وپرورش

یکی از مهم‌ترین ادارات در کشور که قرار است آینده سازان کشور را پرورش دهد در قائم‌شهر رها شده است و هیچ مسولی به فکر آن نیست‌.

“نمایندگان محترم از مسائل اجرائی باید کناره بگیرند، وارد شدن در این مسائل و با مسئول اجرائی در این زمینه گفتگو کردن و توافق کردن و امثال اینها خطراتی دارد که بایستی اجتناب بشود.”

مقام معظم رهبری ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

یکی از مهم‌ترین ادارات در کشور که قرار است آینده سازان کشور را پرورش دهد در قائم‌شهر رها شده است و هیچ مسولی به فکر آن نیست‌.

این روزها که یک ماه از بازگشایی مدارس گذشته است و با فشارهای زیاد رسانه‌های معاند برخی از مدارس دچار حاشیه شده است، آموزش و پرورش بعنوان رکن اصلی نظام اسلامی باید روشنگری و تبیین مسائل را انجام دهد و واقعیت ها را به نسل جدید انقلاب اسلامی بگوید در قائم‌شهر رها شده است و خود یک معضل مطرح است.

۴ ماه از تغییر رئیس آموزش و پرورش می‌گذرد و همچنان مدیریت این اداره با سرپرستی انجام می‌شود و امروز نیز سرپرست قبلی جایش را به سرپرست جدید داده است.

بیش از ۴ ماه یکی از مهم‌ترین رکن اداری شهرستان و پر مخاطب ترین نهاد دولتی با سرپرست اداره شد سرپرستی که نمی‌تواند تغییراتی انجام دهد چراکه از آینده خود خبری ندارد و منتظر تصمیم سریع و قاطع از اداره کل است.

البته اداره کل مازندران هم خود با سرپرست مدیریت می‌شود و باید تبریک گفت به نمایندگان مجلس که آموزش و پرورش را رای انتخاباتی می‌بینند و این بلا را سر کشور آورده اند و همچنان دانش‌آموزان و فرهنگیان در آتش درگیری نمایندگان می‌سوزند.

آری تمامیت خواهی نمایندگان دلیل اصلی این رها شدگی است، نمایندگانی که دنبال رئیس شدن نیروهای خود هستند و دیگر نمی‌گویند چه بلایی این بی‌تدبیری بر سر فرزندان این کشور آورده است و کاملا مشهود به بیانات رهبری پشت کرده اند.

وقایع اخیر را که می‌نگریم می‌بینیم بخاطر کوتاهی در آموزش و پرورش است که این گونه نوجوانان و جوانان کشور بازیچه دست شبکه های معاند شده اند و چون عروسک خیمه شب بازی با راهنمایی‌های فضای مجازی به کشور خود ضربه می‌زنند.

آقایان نماینده مجلس استان مازندران خصوصا شهرستان قائم‌شهر، لطفا با مردم روراست باشید و انقدر با کشمکش های سیاسی خود تیشه به ریشه‌ی شهرستان نزنید.

درپایان باید گفت این رها شدگی خروجی اش می‌شود معاونت های فشل، می‌شود کوتاهی حراست به عملکرد کارمندان و آموزشگاه ها و دیگر ضعف‌های فراوانی که درصورت نیاز به آن ‌خواهیم پرداخت پس کمی رگ غیرتتان را برای آینده کشور تکان دهید.

✍️امیر اسدی _ خبرنگار و فعال رسانه‌ای

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سه + 12 =