کد خبر : 307794
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
-

رژیم صهیونیستی به دنبال بازی رسانه‌ای است

رژیم صهیونیستی به دنبال بازی رسانه‌ای است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: گفت: راهبرد سیاسی آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره نشان دهنده این بوده که منافع یکی در گرو منافع دیگری است و ادعای وجود اختلاف و نگرانی از تامین منافع رژیم صهیونیستی ادعای بی اساسی است که تنها رنگ و بوی بازی های رسانه ای را دارد.

به گزارش عصرقائم، محمدحسن آصفری با بی اساس خواندن ادعای رسانه های رژیم هصیونیستی مبنی بر وجود اختلاف بین آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریان مذاکرات احیا برجام گفت: این ادعا که با رسیدن به مراحل نهایی مذاکرات احیا برجام، بین آمریکا و رژیم صهیونیستی اختلافات سیاسی بالا گرفته و رژیم صهیونیستی نگران منافع خود است، تنها یک بازی رسانه ای برای انحراف افکار عمومی ایران است.

وی با بیان اینکه آمریکا همواره به دنبال حفظ منافع رژیم صهیونیستی در خاورمیانه است، تصریح کرد: افکار عمومی آمریکا نظر متفاوتی نسبت به دولتمردان این کشور و رژیم صهیونیستی دارند، مردم آمریکا به دنبال حل مشکلات داخلی خود و بحران های اقتصادی و انرژی هستند در حالی که دولتمردان آنها منافع ملت خود را به منافع رژیم صهیونیستی گره زدند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه دولتمردان آمریکایی همواره با لابی صهیونیست ها در مقام قدرت قرار می گیرند، عنوان کرد: راهبرد سیاسی آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره نشان دهنده این بوده که منافع یکی در گرو منافع دیگری بوده است و ادعای وجود اختلاف و نگرانی از تامین منافع تلاویو ادعای بی اساسی است که تنها رنگ و بوی بازی های رسانه ای را دارد.
اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در برجام و مذاکره با ایران همواره مشترک بوده است

آصفری با اشاره به اینکه اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در برجام و مذاکره با ایران همواره مشترک بوده است، ادامه داد: رژیم صهیونیستی و آمریکا، جمهوری اسلامی ایران را دشمن مشترک خود دانسته و برای مقابله با ایران همواره به دنبال تعمیق روابط استراتژیک با یکدیگر هستند.

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آژانس بین المللی انرژی اتمی تکه های پازل آمریکا برای سنگ اندازی در مسیر مذاکرات هستند، تاکید کرد: آمریکا به جای تصمیم گیری نهایی یا نظارت های آژانس بین المللی انرژی اتمی، اظهارات رافائل گروسی را دستاویز خود قرار می دهد و یا وانمود می کند که در جریان مذاکرات احیا برجام، توافق با ایران برایش اولویت دارتر از منافع رژیم صهیونیستی است، این ادعا بی اساس و خلاف واقع است.

رسانه های رژیم صهیونیستی در گزارشی ادعا کردند با توجه به اینکه مذاکرات هسته‌ای با ایران به مرحله نهایی رسیده است، می‌توان گفت که اسرائیل اولویت مهمی برای آمریکا نیست و در سبد اولویت‌های این کشور قرار ندارد.

این رسانه ها در گزارشات خود اضافه کردند که در سایه پیشرفت گسترده روند احیای توافق هسته‌ای، کاخ سفید درخواست راهبردی رژیم صهیونیستی مبنی بر انجام گفت‌وگوی تلفنی میان جو بایدن، رئیس‌ جمهور آمریکا و یائیر لاپید، نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی را نپذیرفت.

این درحالی است که به گفته بسیاری از کارشناسان، غرب به دلیل مشکلات تامین انرژی و همچنین بحران اقتصادی بیش از ایران نیازمند دستیابی به توافق است و در این بین رژیم صهیونیستی با جنگ رسانه ای، سناریوی امتیازگیری برای آمریکا در مذاکرات احیا برجام را در دستور کار خود قرار داده است.

رژیم صهیونیستی به دنبال بازی رسانه‌ای است/ آمریکا دست از تامین منافع تلاویو بر نخواهد داشت
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

16 + نوزده =