کد خبر : 302569
تاریخ انتشار : شنبه 21 می 2022 - 18:10
-

وزیر آموزش و پرورش: رتبه‌بندی معلمان از ۳۱ شهریور سال قبل در فیش حقوقی فرهنگیان محاسبه می‌شود

وزیر آموزش و پرورش: رتبه‌بندی معلمان از ۳۱ شهریور سال قبل در فیش حقوقی فرهنگیان محاسبه می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: رتبه‌بندی معلمان تصویب شده و قطعا در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.

به گزارش عصرقائم،  یوسف نوری در جریان سفر هیئت دولت به آذربایجان‌غربی اظهار داشت: رتبه‌بندی معلمان، کار مهم دولت بود که ۱۰ سال در بروکراسی اداری معطل مانده بود که این مهم الان تصویب شده و قطعا در آینده‌ای بسیار نزدیک، شاهد اجرای آن خواهیم بود و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد. نوری افزود: رسانه‌های ضد انقلاب طی ماه‌های گذشته، بیشترین حجم خبری خود را به مسئله رتبه‌بندی معلمان آن هم به دروغ اختصاص دادند، که خوشبختانه جامعه فرهنگیان کشور، پاسخی به این دروغ‌پراکنی‌ها نشان ندادند.

وی بیان داشت: اعمال رتبه‌بندی معلمان شروع شده و در ماه‌های آینده نیز فرهنگیان کشور خبرهای بسیار خوبی در حوزه بیمه و د‌یگر مسائل خواهند شنید

یوسف نوری در جریان سفر هیئت دولت به آذربایجان‌غربی اظهار داشت: رتبه‌بندی معلمان، کار مهم دولت بود که ۱۰ سال در بروکراسی اداری معطل مانده بود که این مهم الان تصویب شده و قطعا در آینده‌ای بسیار نزدیک، شاهد اجرای آن خواهیم بود و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد. نوری افزود: رسانه‌های ضد انقلاب طی ماه‌های گذشته، بیشترین حجم خبری خود را به مسئله رتبه‌بندی معلمان آن هم به دروغ اختصاص دادند، که خوشبختانه جامعه فرهنگیان کشور، پاسخی به این دروغ‌پراکنی‌ها نشان ندادند.

وی بیان داشت: اعمال رتبه‌بندی معلمان شروع شده و در ماه‌های آینده نیز فرهنگیان کشور خبرهای بسیار خوبی در حوزه بیمه و د‌یگر مسائل خواهند شنید.

وزیر آموزش و پرورش: رتبه‌بندی معلمان از ۳۱ شهریور سال قبل در فیش حقوقی فرهنگیان محاسبه می‌شود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هجده + دو =