کد خبر : 289224
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
-

مردم و سه قوه می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند

مردم و سه قوه می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند

رییس قوه قضاییه گفت: مردم غیور و مردم شهید پرور و شهید داده می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند و سه قوه اگر دست به دست هم بدهند و از ظرفیت عظیم مردمی استفاده کنند قطعا می توانند آن را خنثی کنند.

به گزارش عصرقائم، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در نشست مشترک نمایندگان مجلس و مسئولان قضایی گفت: در این مجلس تا به امروز نفرات زیادی آمدند و رفتند. چرا شهید مدرس در تمام این مدت تا به امروز و آخر زنده خواهد بود؟ شهید آیت الله مدرس زنده تاریخ است. چرا؟  زیرا او فردی با ایمان بود و آشنایی و شناخت خوب از دین و مسائل روز داشت و زمان شناس است.او خدا در چشمش بزرگ و غیرخدا هیچ. او در مقابل بیگانگان ایستادگی و مقاومت داشت.

وی افزود: مجلس به تعبیر شهید مدرس و امام (ره) و رهبری، خانه ملت است. مجلس می تواند ریل گذاری صحیح کند و اول و آخر و وسط است. مجلس می تواند منشا قدرت در نظام باشد و جلوی بیگانگان بایستد.

وی افزود: مجلس یازدهم کاری کرد که به کمک دولت آمد و در مقابل زیاده خواهان و شیطان بزرگ  ایستاد و با گذراندن یک قانون مسیر را عوض کرد و قدرت آفرید.  امروز دولت سیزدهم با تمام توان و قدرت هم در جهت ارتقای نظام و رفع مشکلات است.

وی افزود: امروز در قوه قضاییه همه در همین جهت تلاش می کنند و یک تلاش فوق العاده دارند و در جهت اهداف نظام و جلوگیری از انحرافات و برقراری از عدالت و برخورد با مفسدین بدون تبعیض تلاش می کنند.

محسنی اژه ای ادامه داد: امروز فرصتی است که سه قوه دست در دست و با یک ادراک مشترک آسیب شناسی های جدی داشته باشیم و راه حل های مشترک پیدا کنیم و بتوانیم نقشه های دشمن را خنثی کنیم.

محسنی اژه  ای گفت: امروز فرصتی است که سه قوه دست به دست هم در کنار همدیگر با بحث و گفت و گو با رسیدن به یک فهم و ادراک مشترک نسبت به مسایل آسیب شناسی های جدی داشته باشیم و براساس این آسیب شناسی واقعی راه حل های مناسب و مشترک پیدا کنیم و با هم افزایی و تعامل سه قوه بتوانیم نقشه های دشمنان را خنثی و این گرفتاری را که مستکبرین غرب برای مردم ایجاد کردند برطرف و خنثی کنیم و امت اسلامی و مردم غیور و مردم شهید پرور و شهید داده می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند و سه قوه اگر دست به دست هم بدهند و از ظرفیت عظیم مردمی استفاده کنند قطعا می توانند آن را خنثی کنند و نه تنها خنثی کنند و عبور کنند  و به اهداف عالی نظام برسند و نزدیک شوند مهم این است که ما شرایط را خوب درک کنیم و به اشتراک نظر و راه حل های متناسب برسیم و عمل کنیم با کمک مردم.

وی افزود: سرمایه اصلی ما مردم هستند. سرمایه اصلی ما مردم متدین ما هستند که اگر از این سرمایه سه قوه استفاده کنند ما می توانیم گرفتارها و مشکلاتی را که بعضی از انها را خودمان ایجاد کردیم احیانا با سوء مدیریت‌ها و برخی را دشمن ایجاد کرده می توانیم حل کنیم.

مردم و سه قوه می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

7 − 3 =