کد خبر : 304232
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 23 ژوئن 2022 - 17:50
-

نقش معاون پژوهشی در برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی

نقش معاون پژوهشی در برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهشی این دانشگاه، تاکید کرد: یک حامی اصلی برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی، معاون پژوهشی است. ما به عنوان مسئولان این دانشگاه باید تسهیل‌گر فعالیت‌های علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان باشیم. وظیفه ما این است که از ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم تا رشد علمی در دانشگاه اتفاق ‌افتد.

به گزارش عصرقائم، مراسم تکریم دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی پیشین و معارفه دکتر داود حسین پور، معاون پژهشی جدید دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین معارفه دکتر میرعلی سیدنقوی به عنوان رئیس جدید دانشکده مدیریت و حسابداری با حضور دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه، معاونان، رؤسای دانشکده‌ها و جمعی از استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.

دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با قدردانی از خدمات و تلاش‌های معاون پژوهشی پیشین دانشگاه، گفت: به وجود دکتر دهقانی فیروزآبادی افتخار می‌کنیم. ایشان منشأ خدمات ارزنده و صاحب نظریه هستند که در مدت حضور خود در کسوت معاون پژوهشی، درس‌های بسیاری به ما آموختند. امیدواریم خداوند توفیقات بیشتری نصیب ایشان کند.

وی در ادامه از دکتر حسین‌پور برای قبول مسئولیت در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی قدردانی کرد و افزود: ایشان از سرمایه‌های علمی دانشگاه است. دکتر حسین‌پور توانمندی و تاثیرگذاری خود را در تدوین سند راهبردی دانشگاه نشان داد. یک حامی اصلی برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی، معاون پژوهشی است که امیدواریم دکتر حسین‌پور با حضور در این جایگاه و آگاهی که نسبت به برنامه راهبردی دارند، اتفاقات خوبی برای دانشگاه رقم بزنند.

دکتر معتمدی همچنین از دکتر میرعلی سیدنقوی برای پذیرش مسئولیت ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری سپاسگزاری کرد و گفت: امیدوارم این دانشکده بتواند مسیر موفقیت را با قدرت ادامه دهد. ما به عنوان مسئولان این دانشگاه باید تسهیل‌گر فعالیت‌های علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان باشیم. وظیفه ما این است که از ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم تا رشد علمی در دانشگاه اتفاق ‌افتد.

در ادامه این مراسم دکتر دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی پیشین دانشگاه علامه طباطبائی از تلاش‌های همکاران و همراهان معاونت پژوهشی این دانشگاه در دوران معاونت خود، قدردانی کرد و گفت: امیدوارم امانتی که بر عهده من بود را به سلامت تحویل داده باشم. با توجه به اهداف دانشگاه، حضور دکتر حسین‌پور در معاونت پژوهشی می‌تواند تاثیرگذار باشد. همه ما وظیفه داریم برای موفقیت دانشگاه به عنوان یک تیم تلاش کنیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای دکتر حسین‌پور در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی آرزوی موفقیت می‌کنم.

دکتر حسین پور، معاون پژوهشی جدید دانشگاه علامه طباطبائی نیز گفت: از اینکه برای مسئولیت بزرگ معاونت پژوهشی به من اعتماد شده است،‌ سپاسگزاری می‌کنم. تلاش می‌کنم آنچه در توان دارم برای خدمت‌رسانی به کار گیرم تا شرمنده دانشگاهیان دانشگاه علامه طباطبائی نشوم. از همه همراهانی که در زمان تدوین سند راهبردی و ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری به من کمک کردند، تشکر ویژه دارم.

دکتر میرعلی سیدنقوی، رئیس جدید دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی نیز اظهار کرد: امیدوارم بتوانم از این فرصت استفاده کنم و جواب این اعتماد را به خوبی بدهم. دانشکده مدیریت ظرفیت‌های مطلوبی دارد که می‌تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. فرصت برای جذب طرح‌ها و تهدید برای غفلت از ادبیات گذشته در حوزه مدیریت. از دکتر حسین‌پور برای تلاش در جهت ارتقای دانشکده مدیریت و حسابداری قدردانی می‌کنم و امیدوارم برای بالابردن نام دانشگاه علامه طباطبائی فعالیت‌های اثربخش داشته باشم.

نقش معاون پژوهشی در برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

20 − 10 =