تاریخ انتشار :دوشنبه ۴ اسفند ۹۹.::. ساعت : ۳:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

شکایت بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان به کمیسیون اصل ۹۰ ارجاع داده شده است

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه مشترک ایران با آژانس خبر داد: دوستان قسمتی از موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری می کنند ولی از سوی دیگر شکایتی با بیش از ۲۰۰ امضا را به کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص روند عملکرد اشتباه دولت در این مسئله ارجاع دادند.

به گزارش قائم آنلاین، نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در نوبت دوم جلسه علنی امروز مجلس گفت: در خصوص موضوع بیانیه مشترک ایران و آژانس علی رغم اینکه مجلس مواضع خود را صریحا بیان کرده است ولی این بیانیه مشترک، معاون رییس جمهور را به عنوان تفسیری برای نظر مجلس بیان کردند، اساسا جریان این موضوع را آزاد نگذاشتیم که آقایان تفسیر کنند، اگر تفسیری نیاز باشد، تفسیر قانون بر عهده مجلس است.

وی افزود: امروز می گویند اجازه بدهیم نظارت آژانس آفلاین باشد، چه کسی این مجوز قانون گذاری را جعل کرده است که بتوانند این کار را انجام دهند؟ این مسئله کار غلطی است.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دوستان قسمتی از موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری می کنند ولی از سوی دیگر شکایتی با بیش از ۲۰۰ امضا را به کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص روند عملکرد اشتباه دولت در این مسئله ارجاع دادند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.