تاریخ انتشار :شنبه ۲ اسفند ۹۹.::. ساعت : ۱:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

فینالیست های لیگ تنیس روی میز نوجوانان و جوانان مشخص شدند

تیم های پادما یدک اصفهان و دهیاری های بخش مرکزی ملارد با غلبه بر حریفان خود به مرحله نهایی لیگ تنیس روی میز نوجوانان و جوانان صعود کردند.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور امروز جمعه در مرحله نیمه‌نهایی و با رقابت چهار تیم پادمان یدک اصفهان، دهیاری‌های بخش مرکزی ملارد، پالایش نفت آبادان و ایمننت گراش در خانه تنیس روی میز اصفهان پیگیری شد.

در جریان این مرحله از مسابقات دیدار بین تیم‌های پادمان یدک اصفهان و ایمننت گراش با نتیجه ۴ بر ۲ به سود نماینده اصفهان به پایان رسید.

در دیگر دیدار این روز پالایش نفت آبادان به مصاف دهیاری‌های بخش مرکزی ملارد رفت و با نتیجه مشابه ٤ بر ٢ از این تیم شکست خورد و از رسیدن به مرحله فینال باز ماند.

بدین ترتیب تیم‌های پالایش نفت آبادان و ایمننت گراش به صورت مشترک به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند و تیم‌های پادما یدک اصفهان و دهیاری‌های بخش مرکزی ملارد فینالیست شدند.

این دو تیم فردا از ساعت ۱۰ صبح برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.

در پایان مسابقات امروز در حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون اهدای کاپ و مدال به کادر و اعضای دو تیم پالایش نفت و ایمننت صورت گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.