تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مصدومیت ١۴ نفر در زمین لرزه مرز اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ١۴ نفر افراد در پی وقوع زمین لرزه در مرز بین کهگیلویه و بویر احمد و اصفهان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، مجتبی خالدی در گفت‌وگو ، درباره تعداد مصدومان ناشی از زمین لرزه ۵.۶ ریشتری که حوالی ساعت گذشته در مرز بین استان‌های اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد رخ داد اظهار کرد: تاکنون ۴ نفر در سمیرم و ١٠ نفر در دنا به خاطر ترس و فرار از زمین لرزه دچار مصدومیت شده‌اند.

وی با بیان اینکه این زمین لرزه یک پیش لرزه و تا کنون یک مورد پس لرزه داشته است گفت: به دانشگاه‌های اصفهان و یاسوج اعلام آماده باش شده و ۱۰ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس از اصفهان و ١٠ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از یاسوج مستقر هستند. جلسه شورای مدیریت بحران نیز تشکیل شده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اظهار کرد: بر اساس اعلام مرکز هدشار سریع سازمان هواشناسی بارش سنگین برف و باران در مناطق تحت تاثیر زمین لرزه طی ۴٨ ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه از مصدومیت ٢۴ نفر ناشی از ترس و فرار خبر داد و گفت: ۲۴نفر، ۴ نفر در سمیرم و ۲۰ نفر در دنا دچار مصدومیت شدند.

وی افزود: به مرکز بهداشت شهر سی سخت آسیب وارد شده است و شاهد ترک خوردگی جزیی ۴۷ واحد مسکونی در بخش پادنا شهرستان سمیرم هستیم.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.