تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹.::. ساعت : ۱:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

خیرین لرستانی در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گل کاشتند

مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: یکی از مهمترین برنامه های دستگاه قضا استفاده از ظرفیت خیرین برای آزادسازی زندانیان جرائم مالی است که در همین زمینه تا کنون توسط سه خیر 723 میلیون تومان جمع آوری شده است.

به گزارش قائم آنلاین، عبدالمجید کشوری امروز در گفت‌وگو ، در خرم‌آباد اظهار داشت: در روزهای گذشته با همت علی دولتشاه یکی از خیرین لرستان ۷۰ زندانی آزاد شدند.

وی با بیان اینکه این زندانیان به علت جرائم مالی در زندان بوده‌اند، افزود: میزان بدهی این افراد حدود ۳ میلیارد تومان بوده است که با این خیر با پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان زمینه آزادسازی این افراد را فراهم کرد.

مدیرکل زندان‌های لرستان بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های دستگاه قضا استفاده از ظرفیت خیرین برای آزاد سازی زندانیان جرائم مالی است که در همین زمینه در استان اقدامات زیادی انجام شده است.

کشوری با اشاره به اینکه در ماه‌های گذشته یکی از فرهنگیان بازنشسته استان با پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان باعث آزادی تعدادی زندانی شد، تصریح کرد: طی همین مدت محسن چاووشی خواننده مطرح کشورمان با راه اندازی پویشی و پرداخت ۱۲۳ میلیون تومان  زمینه آزاد سازی تعدادی زندانی جرائم مالی را فراهم کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.