تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹.::. ساعت : ۱۱:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

آخرین جزئیات زلزله ۵٫۶ ریشتری در منطقه سمیرم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اساس بررسی به عمل آمده این زلزله در منطقه سی‌سخت کهکیلویه و بویراحمد اتفاق افتاده است.

به گزارش قائم آنلاین، منصور شیشه‌فروش امروز در گفت‌وگو ، در اصفهان اظهار داشت: زمین لرزه‌‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین، مرز استان‌های اصفهان و کهکیلویه و بویر احمد، حوالی سی‌سخت را لرزاند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بر اساس بررسی به عمل آمده این زلزله در منطقه سی‌سخت کهکیلویه و بویراحمد اتفاق افتاده است و مرز بین پادنای علیا با ۲۶ روستا و پادنا با ۱۸۹ روستا است.

وی بیان کرد: روستاهایی که در این مناطق هستند به علت شدت زلزله، آن را احساس کردند و مردم بیرون آمدند، حتی در شهر حنا و روستاهای پادنا و پادنای علیا زلزله را احساس کردند.

شیشه‌فروش با بیان اینکه تاکنون ۵ نفر به علت اینکه می‎‌خواستند سریع از خانه خارج شوند مجروح شده‌اند، افزود: در جاده ورودی خفر به دلیل زلزله یک ریزش اتفاق افتاده است که ۳ واحد مسکونی هم ریزش دیوار داشته‌اند اما فعلاً کشته گزارش نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: ۲۷ تیم عملیاتی ارزیاب توسط هلال احمر، فوریت‌های پزشکی، نیروی انتظامی، آتش‌نشانی در محل اعزام شدند و ۲۶ دهیار در منطقه پادنای علیا و ۱۸ دهیار در منطقه پادنا و مدیریت بحران شهرستان سمیرم در حال پیگیری هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.