تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

بسیج در کنار مردم تا پایان کرونا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار با بیان اینکه سپاه و بسیج تا پایان ویروس کرونا در کنار مردم می‌ماند، از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی خبر داد و گفت: ۳ هزار بسته معیشتی در حال آماده‌سازی است که میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ فیاض اللهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای میان وزارت بهداشت، سپاه و سازمان بسیج منعقد شده و ما موظف هستیم خانواده‌هایی که جواب آزمایش کرونای آن‌ها مثبت اعلام شده را تا ۱۴ روز دوره قرنطینه از نظر معیشتی حمایت کنیم.

وی گفت: مراجعه به درب منازل خانواده‌ها، ثبت اطلاعات و بیماریابی توسط نیروهای بسیج انجام می‌شود و به شبکه بهداشت معرفی و نسبت به درمان مبتلایان به کرونا اقدام می‌شود و مراقبت‌های طول دوره انجام گرفته و روند درمان تحت کنترل قرار می‌گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار افزود: تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی در حال حاضر تهیه شده و ۳ هزار بسته دیگر نیز در حال آماده‌سازی است که با توجه به نیاز میان نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.

سرهنگ اللهیاری تصریح کرد: تا زمانی که ویروس کرونا وجود داشته باشد و مردم به این ویروس مبتلا می‌شوند و هم‌وطنان نیاز به حمایت داشته باشند، بسیج و سپاه نیز کنار مردم بوده و خدمت می‌کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.