تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مجوزهای تردد برای مازندران دردسرساز شده است

سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه گفت: مجوز تردد خودرویی که استان‌های همجوار برای سفر به مازندران صادر می‌کنند برای سوادکوه مشکل ساز شده است.

به گزارش قائم آنلاین، عین‌الله طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: درخواست سختگیری بیشتر در ورودی شهرستان را در بازدید میدانی سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دروازه ورودی سوادکوه به وی ارائه کردم.

وی تاکید کرد: متاسفانه صدور برگه تردد غیرضروری از سوی استان‌های همجوار، دروازه بازرسی شهرستان سوادکوه را دچار مشکل کرده است.
سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه محور سوادکوه یک محور ترانزیتی است، این ترددها بیشتر صنوف ما را درگیر می‌کند و به همین خاطر هم از سخنگوی وزارت بهداشت تقاضا کردیم تا این موضوع را به صورت ملی و از طریق وزارتخانه ابلاغ کند تا ترددها به صورت سختگیرانه‌تر اعمال شود.
این مسئول با بیان اینکه شهرستان سوادکوه در وضعیت اضطراری به لحاظ کرونایی قرار دارد، افزود: از مردم می‌خواهیم تا دورهمی‌های خانوادگی را کاهش دهند و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را افزایش دهند تا بتوانیم این شهرستان را از وضعیت نارنجی به زرد یا سفید برسانیم.
طالبی در پایان با هشدار نسبت به هرگونه عادی انگاری کرونایی شهروندان، نکات قابل توجه و ضروری برای رعایت در ایام کرونایی در حال حاضر که از طریق خودروهای دارای بلندگوی شهرداری، هلال احمر و در سطح شهرها و روستاهای شهرستان اطلاع رسانی می‌شود و درخواست ما از شهروندان این است که به این نکات توجه کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.