تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

رفیعی: امکانات داوران را بیشتر کنیم بعد توقع داشته باشیم

به گزارش قائم آنلاین، سروش رفیعی پس از تساوی سپاهان و پرسپولیس اظهار کرد: بازی خوب و تماشاگر پسندی بود و همیشه بازی‌های این دو تیم خیلی خوب از آب در می‌آید. آرزوی قلبی من این است که هر چه سریع تر هواداران به استادیوم بیایند و خیلی دلتنگ‌شان هستیم و جو هواداران یادمان رفت.

او ادامه داد: با همه احترامی که برای پرسپولیسی‌ها قائل هستم اما باید بگویم شرایط به شکلی بود که شایسته پیروزی بودیم و می‌توانستیم بازی را ببریم. در همه بازی‌ها سعی می‌کنیم با انگیزه به میدان بیاییم و همانطور که محرم نویدکیا هم می‌گوید با وجود نبودن هواداران دیگر قوی و ضعیف نداریم و همه بازی‌ها سخت است.

هافبک سپاهان درباره قضاوت بازی گفت: اشکان خورشیدی داور قدیمی و خوبی است. من هم مداوم دارم کارت می‌گیرم اما من همیشه سعی می‌کنم از داوری‌ها حمایت کنم. حتی اگر شرایط خیلی هم خوب نباشد اما امیدوارم روز به روز شرایط بهتر شود. ابتدا باید امکانات را برای‌ داوران بیشتر کنیم و بعد از آن‌ها توقع داشته باشیم.

او درباره جدای دوست صمیمی‌اش شجاع خلیل زاده از پرسپولیس گفت: هر کسی برای زندگی‌اش تصمیم می‌گیرد و شرایطی به وجود می‌آید که خودش باید انتخاب کند و من هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که باز هم شما و خلیل زاده را در پرسپولیس می‌بینم یا خیر؟ عنوان کرد: خدا می‌داند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.