تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۳:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

راه و سیرت «حاج قاسم» ادامه دارد

مادر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده گفت: امروز نام سردار بزرگتر از قبل و در صدای تمام ازادی خواهان جوان است که به خون خواهی سردار همنوا شده اند.

به گزارش قائم آنلاین،  برای هر کسی قهرمان معنای خاصی دارد، یکی سربازانی که در نقطه صفر مرزی در شرایط سخت از خاک وطن دفاع می کند، یکی مادرش که با سختی های زیاد ارامش به خانواده می‌بخشد، یکی ان کارگری است که دستهای پینه بسته اش نمی‌گذارد اب در دل  خانواده اش تکان بخورد، هر کسی یک یا چنگ قهرمان در زندگی دارد، قهرمانی که برایش اسطوره است.

قهرمان ها جنسشان فرق می کند، اما باید برخی را لقب فراقهرمان گذاشت مانند سرداری که شرافت و استقامتی بی مانند داشت، جورکش همه ما بود، وقتی هجوم بمباران دشمن خواب را از چشم های همه ربود ایستاد و به جنگ رفت، وقتی نگاه های بی قرار کودکان سوری را دید که چطور با کابوس هایشان بازی می کنند تاب نیاورد و باز ایستاد آنقدر ایستاد تا کاخ شیاطین را بر سرشان آوار کرد.

فرا قهرمان
درست زمانی که دنیا از هجمه های داعش پر بود و حتی بانیان آن کابوس داعش می دیدند، مختار شد و به قولش عمل کرد، حاج قاسم را می گویم همان مسئولی که پشت میز نشستن برایش مفهومی نداشت، شخصیت سیاسی محبوبی که از بازی های سیاسی دور بود، حاج قاسم را کودکان حلب بهتر می شناسند و اروند رود که در آنجا دعای شهادت خواند.

سردار سلیمانی ها تاریخ را رو سفید کردند

زمانی امام خمینی (ره) عنوان کرد، بهشتی یک ملت بود، امروز باید بیان کنیم سردار سلیمانی یک جهان است؛ جهانی در راستای امنیت و آرامش.داعش را تمام کرد  و تنها این می تواند برای سربلندی یک ملت کافی باشد که مرزهای جغرافیای بی شماری را ارام بخشید.

نجیبه ادهمی در گفت و گو با خبرنگار بلاغ با اشاره به شهادت سردار سلیمانی گفت: ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگ تاریخی امریکا بود که تقاص ان را خواهد داد و این اشتباه نه تنها برای ایران بلکه برای تمام جهان ضررهای جبران ناپذیری داشت.

وی با بیان اینکه تشییع باشکوه حاج قاسم نشان داد که سردار زنده است، عنوان کرد: تشییع سردار نه فقط در کرمان، بلکه در تمام کشور باشکوه برگزار شد که نشان از یکرنگی و یلدلی مردم ایران بود.

مادر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده ادامه داد: امروز نام سردار بزرگتر از قبل و در صدای تمام ازادی خواهان جوان است که به خون خواهی سردار همنوا شده اند.

وی از کمک های مومنانه در زمان کرونا خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه که توسط گروههای مردمی انجام می شد، ساخت محلول و ضدعفونی کردن ها و دوخت ماسک نشان داد که راه و سیرت حاج قاسم ادامه دارد، حاج قاسم شهید شده، اما مکتبش هر روز بزرگ و بزرگتر می شود.

مکتب حاج قاسم

ادهمی ادامه داد: فعالیت های مردمی با وجود کرونا ثابت کرد، که از راه سردار سلیمانی درس گرفتیم، ساختار این مکتب توسط نیروهای انقلابی ادامه دار خواهد شد.

وی از محبوبیت حاج قاسم در جهان گفت: وقتی کسی برای دل کار کند نه برای شهرت و مقام، خدا او را بلند خواهد کرد و مطمئنا انتقام سختی خواهیم گرفت.

مادر شهید رضا حاجی زاده تصریح کرد: سربازان مدافع حرم، فرزندان حاج قاسم هستند، از این رو باید مطمئن باشیم حاج قاسم تمام شدنی نیست، هزاران حاج قاسم وجود دارد که با گذشت زمان بیشتر می شوند.

آمریکا فرسنگ ها آن طرف تر از مرزهای خود با کشتن مردم یک کشور به دنبال صلح جهانی است و مضحک تر از آن حقوق بشر است که سکوت می کند؛ اما ما سکوت نمی کنیم و هر بار اسطوره ای تازه خواهیم ساخت؛ مالک اشترها، مختارها،آریوبرزن ها، ریسعلی دلواری هایی که از مرگ هراسی نداشتند.

قطره ای از خون این ابر مردها درختی تنومند می شود که تاریخ را شگفت زده می کند و بی جهت نیست که استکبار جهانی از ما می‌ترسد، از دامن مادران این سرزمین رستم زاده می شود و به جنگ اهریمن می رود.

آمریکا شاید توانست با یک فروند پهباد یک انسان را ترور کند؛ اما روح انسانیت را نمی تواند بکشد؛ همانطور که رسانه های غربی نیز نتوانستند از ترور این شخصیت بگذرند و مطمئن هستیم ترامپ و هم قطارانش خواب راحتی نخواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.