تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

آزادی ۳۱ زندانی جرایم غیرعمد در گلستان

31 زندانی جرایم غیرعمد به کمک خیرین، گروه‌های مردم‌نهاد، سازمان بسیج حقوق‌دانان و شورای حل اختلاف استان گلستان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده برگشتند.

به گزارش قائم آنلاین، با همراهی و مساعدت خیرین، گروه‌های مردم‌نهاد، سازمان بسیج حقوق‌دانان و شورای حل اختلاف استان گلستان تعداد ۳۱ زندانی جرایم غیرعمد امروز آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده برگشتند و حالا ۲۱۰ زندانی مالی دیگر چشم‌انتظار کمک خیرین و نیکوکاران هستند.

*۳۱ زندانی جرایم غیرعمد در گلستان آزاد شدند/کمک به زندانیان غیرعمد اقدامی نیکوکارانه

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در حاشیه برنامه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در استان گفت: امروز دومین روز آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در استان گلستان است که بر این اساس ۳۱ زندانی از زندان‌های گرگان و گنبدکاووس آزاد شده و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

علی ملک‌شاهکوهی؛ کمک به زندانیان غیرعمد را اقدامی نیکوکارانه خواند و افزود: برخی افراد به دلیل تنگدستی در زندان‌ها گرفتار شدند و نیاز به کمک و مساعدت دارند، برنامه گلریزان اتفاق خوبی برای آزادسازی زندانیان غیرعمد رقم زده و شادی را مهمان خانواده‌های زیادی کرده است.

*خیرین  زمینه آزادسازی ۲۱۰ زندانی را با ۱۰۰ میلیارد تومان فراهم کنند

مدیرکل زندان‌های استان گلستان نیز با اشاره به آزادسازی ۳۱ زندانی جریم غیرعمد گفت: محکومیت مالی این زندانیان چیزی حدود ۲ میلیارد تومان بود که بخشی را شکات بخشیدند و بخشی را خیرین و ستاد دیه استان گلستان پرداخت کردند و امروز شاهد آن هستیم که این عزیزان به آغوش خانواده‌های خود برگشتند.

غلامرضا سرلک از وجود ۲۱۰ زندانی مالی در زندان‌های استان گلستان خبر داد و افزود: اگر مردم و خیرین همت کنند با حدود یکصد میلیارد تومان می‌توان زمینه آزادسازی ۲۱۰ زندانی جرایم غیرعمد را در استان فراهم کرد.

وی از مردم به ویژه خیرین نیک‌اندیش استان خواست تا همچون گذشته در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اقدامات خیرخواهانه و انسان‌دوستانه انجام دهند و حضور پررنگ آنها در این برنامه‌ها یقینا گره‌گشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.