تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۵ دی ۹۹.::. ساعت : ۷:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مباحثی پیرامون طراحی ویلا

طراحی ‌های ویلا هنگام طراحی تخصیص فضا جنبه‌های مختلفی را به خود می ‌گیرند. ویژگی ‌ها و توابع بسیار دیگری وجود دارد که می‌ تواند به ‌صورت داخلی و خارجی در نظر گرفته شود.

به گزارش قائم آنلاین، بنابراعلام بام آرک، پس از بحث و گفتگوهای عمیق با مشتریان، لیست خواسته‌های مشتری را تجزیه ‌و تحلیل می ‌کنیم و همچنین ایده‌ها و توابع جدیدی را ارائه می ‌دهیم که برای ادغام مشتریان در خانه جدیدشان جالب و هیجان‌ انگیز است.

این‌ که آیا بودجه یک پروژه از ارزش بالایی برخوردار باشد یا از ارزش متوسطی برخوردار باشد، ما موارد و ویژگی‌های موجود در فضای داخلی و خارجی را با هم ادغام می‌کنیم تا این تصور را فراهم کنیم که سرمایه‌ گذاری بیشتری انجام‌ شده است. این مطابق با مفهومی است که مشتری و طراح تصمیم می ‌گیرند، انجام دهند.

گروه طراحی ویلا بام آرک افتخار دارد در این متن با ارائه اطلاعاتی پیرامون طراحی ویلا در خدمت شما عزیزان باشد.

ما احساس می ‌کنیم که طراحی قابل‌ توجه نه ‌تنها باید توسط لوکس بودن مواد مورد قضاوت قرار گیرد، بلکه نحوه استفاده متفاوت و در بهترین عملکرد و آن را خود را قضاوت می ‌کند.

چه چیزی طراحی ‌های مدرن خانه را بسیار خاص و متفاوت از سایرین کرده است؟

به طور معمول مساحت و اندازه خانه مناسب از دید مردم چگونه است؟

سبک معماری چیست؟

نمای مدرن جلوی طراحی ویلا چه ویژگی باید داشته باشد؟

طراحی بیرونی خانه رو به حیاط چگونه باید باشد؟

سقف سبز به‌ عنوان بخشی از طراحی خانه مدرن چه جایگاهی دارد؟

چرا برخی ‌ها خانه کوچک را ترجیح می‌ دهند؟

راهروهایی با پلکان در طراحی مدرن خانه چگونه است؟

موقعیت مکانی و طراحی‌های مدرن خانه

یکی از معیارها محل قرارگیری خانه است که اغلب نقش مهمی در نحوه طراحی خانه دارد. به ‌عنوان‌ مثال، خانه‌ های طراحی ‌شده توسط SAOTA تقریبا همیشه در جایی در صخره ای، بالاتر از اقیانوس یا پایین ساحل صخره ای ساخته می شوند و به ساکنان آن فرصتی می دهد تا از مناظر خیره کننده یا صداهای آرامش بخشی که امواج اقیانوس هنگام برخورد با سنگ های زیر خانه واقع است، لذت ببرند. زیرا معتقدند که طبیعت همیشه تأثیر زیادی در طراحی خانه خواهد داشت.

اندازه خانه

معمولا مساحت و اندازه خانه از نظر مردم این است که خانه باید زیبا یا شگفت انگیز بوده و گران باشد. این واقعاً دور از واقعیت است. متوجه خواهید شد که ما در متن طراحی ویلا، چند خانه کوچک زیبا ( در مقایسه با خانه‌ های دیگر) به شما معرفی می کنیم.

به‌ عنوان‌ مثال، خانه مینیمالیست و خانه خلاق. معماران خوب و مشتریان آن ها که دارای سلیقه و سبک هستند، با هم طراحی‌ های مدرن و زیبایی را ایجاد می کنند، مهم نیست که در پایان خانه چقدر بزرگ باشد.

سبک معماری

سبک در معماری، مورد دیگری است که به شدت به شخصیت شخص مربوط می شود، اما باید اعتراف کنیم، وقتی کسی سبک دارد، این برای همه مشخص است. من فکر می کنم معماران و صاحبان آن خانه ها سبک معماری شگفت انگیزی دارند و این یکی از دلایلی است که من آن خانه ها را در لیست قرار داده ام.

نمای مدرن جلوی طراحی ویلا

نمای جلو احتمالاً مهمترین قسمت در طراحی هر خانه است. از آنجا که با فضای عمومی روبرو است، اطمینان حاصل کنید که خانه به خوبی با محیط اطراف ترکیب شده و به طور کلی در همسایگی متناسب باشد.

این دو خانه توسط آنتونی اسوشیتدز طراحی ‌شده اند و معماران مارتین فردریش، نمونه های بسیار خوبی از ظرافت و پیچیدگی کلی طراحی مدرن خانه را به نمایش گذاشته اند، به ویژه هنگامی که صحبت از نمای جلو می شود.

طراحی خارجی ویلا

طراحی خارجی به اندازه طراحی داخلی مهم است. ما احساس می ‌کنیم که طراحی داخلی و طراحی خارجی در کنار هم باعث می شود کل فضا بزرگتر به نظر برسد و در نتیجه کارایی بیشتری داشته باشد و بسیاری از جزئیات فنی در مورد نحوه کار استخر و نحوه مخفی کردن تخلیه کف باید ارائه شود و در عین حال بسیار موثر است.

طراحی بیرونی خانه رو به حیاط خانه

حتی اگر هنگام طراحی یک خانه از نمای جلو تا حدودی اهمیت بیشتری داشته باشد، نمای حیاط خلوت بسیار مهم نیست. دو خانه مدرن بعدی نمونه های کاملی از طراحی خانه‌ های بیرونی رو به حیاط خانه هستند که در آن طراحی خانه مدرن با تراس، استخر و باغ تکمیل می شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد اقامتگاه Double Bay و طراحی خانه شگفت انگیز آن را در اینجا بخوانید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.