تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۵ دی ۹۹.::. ساعت : ۶:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

رحمتی: به خاطر اختلاف حساب مانع از حضورمان در ورزشگاه شدند

سرمربی شهرخودرو درباره حواشی پیش از دیدار این تیم برابر سایپا توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش قائم آنلاین، مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو  پس از برتری تیمش در دیدار با سایپا گفت: سایپا یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و در فاز دفاعی عملکرد خوبی دارد. سایپا کادر فنی خوبی دارد و می‌دانستیم بازی سختی است. این تیم را آنالیز کرده بودیم و در ۲۰ دقیقه اول منادی، دروازه‌بان حریف ستاره تیمش بود.

وی ادامه داد: در ۱۵ دقیقه آخر نیمه نخست، بازیکنان ما به هم ریخته و عصبی بودند. با صحبت‌هایی که بین نیمه انجام دادیم و تعویض‌هایی که کردیم به گل رسیدیم و بعد از آن هم بازیکنان به خوبی از یک گل محافظت کردند. همیچنین می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما دروازه‌بان حریف توپ‌های خوبی را از قاسمی نژاد، صادقی و معصومی گرفت.

رحمتی درباره حواشی پیش از بازی و مشکلات مالی این تیم توضیح داد: حاشیه‌ای که وجود نداشته و من در جریان بدهی نیستم. برای من مهم این است که ما در این شهر یک خانواده هستیم و مجموعه آستان قدس هم جزوی از مشهد است و ما هم فرار نکردیم. این گونه مسائل درون‌خانوادگی نباید به بیرون درز پیدا کند. من فقط همین دیالوگ را به آقای تاج‌فیروز گفتم که ما اینجا هستیم و مشکل را حل می کنیم. ایشان هم وساطت کردند و گذاشتند تیم ما به داخل استادیوم بیایند. ما امروز صبح واریزی را به حساب آستان قدس داشتیم ولی در بحث فیش واریزی و مابقی آن اختلاف نظر داشتیم. آقای تاج‌فیروز اعتقاد داشتند که بقیه آن را به صورت چک پرداخت کنیم که به علت نزدیکی زمان بازی نمی‌توانستم بروم و دسته‌چک بیاورم. ظرف یکی ۲ روز آینده جلسه‌ای را با حمیداوی خواهم گذاشت تا دیگر این مشکلات را نداشته باشیم. در ضمن ما به ثامن نمی‌رویم و بقیه بازی‌های ما هم در همین زمین برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.