تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۴ دی ۹۹.::. ساعت : ۹:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

شهادت سردار سلیمانی جوانان نسل چهارم را بیدار کرد

رزمنده مدافع حرم میاندورودی گفت: با شهادت سردار سلیمانی نسل چهارم انقلاب هم بیدار شد و جوشش فراوانی را شاهد بودیم که دشمن فکر نمی‌کرد با شهادت سردار چنین چیزی رقم زده شود.

به گزارش قائم آنلاین، رزمنده مدافع حرم در گفت‌وگو ، با بیان اینکه در سال ۹۶ و در ماه محرم از سوی لشکر ۲۵ کربلای مازندران به سوریه اعزام شدم، اظهار کرد: در سوریه به‌عنوان نیروی گردان حضرت ابوالفضل(ع) به فرماندهی سردار کمیل کهنسال در لشکر حضرت زینب(س) حضور پیدا کردیم و بعد از آموزش‌های مقدماتی محور به محور به سمت بوکمال پیش رفتیم.

وی بیان کرد: هدف ما آزادسازی بوکمال بود، حشدالشعبی از عراق به سمت بوکمال حرکت کرده و داعش را عقب رانده بود و ما هم از این سمت به سمت شهر مرزی بین عراق و سوریه یعنی بوکمال حرکت کردیم.

این مدافع حرم با بیان اینکه همیشه دوست داشتم در نوک پیکان و در معرکه جنگ باشم به همین دلیل آر پی جی زن شدم، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به شهر بوکمال باید از جاده المیادین عبور می‌کردیم که در اختیار داعش بود و با استقرار بر روی تل‌های مشرف بر جاده بر آن کنترل داشتند.

همیشه دوست داشتم در نوک پیکان جنگ باشم
وی با اشاره به اینکه چون نیروی پیش قراول بودیم جلوتر رفته بودیم که سردار سلیمانی در جمع رزمندگان حاضر شد و با آنها صحبت کرد که متاسفانه در این جمع حضور نداشتم، تصریح کرد: سردار سلیمانی در این جمع فرمودند که شما جوان هستید و آرزوی شهادت نکنید چون جلوتر اتفاقاتی می‌افتد که همه شهدا حسرت آن روزها را می‌خورند.

وی تاکید کرد: عموما در شب عملیات داشتیم و در این عملیات‌ها همه نیروهای جبهه مقامت نظیر فاطمیون، زینبیون، حزب الله و نیروهای دیگر همکاری، اتحاد و همبستگی خوبی با هم داشتند.

ایمان، عامل پیروزی مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس بود
این مداح اهل بیت با بیان اینکه سپاه قدس یک نیرویی است که مرز ندارد، افزود: دشمن از نظر تسلیحاتی و مالی قوی است و آن را در اختیار دیگران قرار می‌دهد اما ما در ایمان قوی هستیم و ترسی در ما نیست که در دفاع مقدس این موضوع ثابت شد که با اتکای به ایمان پیروز شدیم.

این رزمنده مازندرانی ادامه داد: دشمن از ایمان ما ترس دارد اما هر چه در بعد نظامی و علمی قوی می‌شویم دشمن بیشتر می‌ترسد و سعی در فشار و تحریم از بین بردن داشته‌های ما دارد به همین دلیل دنبال ایجاد داعش رفت که روی اعتقادات آنها کار کردند تا کسانی را مقابل ما قرار دهند که از نظر اعتقادی قوی باشند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی فردی بود که در جبهه مقاومت خاکی بود و به‌دنبال پست و مقام نبود، گفت: شهادت سردار سلیمانی کل مظلومین و دوست داران قاسم سلیمانی را در تمام دنیا تکان داد.

این بسیجی با اشاره به تشییع باشکوه سردار سلیمانی، اظهار کرد: تشییع سردار سلیمانی نشان دهنده بزرگی، گذشت و خلوص این شهید بود و فکر نکنم این داغ به این زودی فراموش شود.

وی بیان کرد: اگر سردار سلیمانی در سوریه و در جنگ با داعش شهید می‌شد شاید به این شکل دشمن رسوا نمی‎شد، دشمن ناجوانمردانه آن شهید را به شهادت رساند تا بیشتر از قبل رسوا شوند.

شهادت سردار سلیمانی جوانان نسل چهارم را بیدار کرد
این رزمنده مدافع حرم خاطرنشان کرد: با شهادت سردار سلیمانی نسل چهارم انقلاب هم بیدار شد و جوشش فراوانی را شاهد بودیم که دشمن فکر نمی‌کرد با شهادت سردار چنین چیزی رقم بخورد.

وی با بیان اینکه در زمان حضرت علی (ع) اولین کسی که به امامت و ولایت ایمان آورد حضرت زهرا(س) بود که از امامت و ولایت آن امام دست نکشید تا به شهادت رسید، افزود: ولایت پذیری یعنی اینکه شعار ندهیم و عمل کنیم که سردار سلیمانی هم در سخنرانی‌ها و جاهایی که می‌رفت سفارش می‌کرد که این امام و نائب امام زمان(عج) را تنها نگذارید.

این مداح اهل بیت با اشاره به فتنه ۸۸ و ۹۸ ، گفت: کسانی این فتنه‌ها را به‌وجود آوردند که نگاه به غرب دارند، اینها ضربه خواهند خورد، یک روزی اگر می‌گفتند لعنت بر معاویه و یزید، آنها جایگاهشان مشخص بود اما امروز یزید و معاویه‌های زیادی داریم که نگاهشان به غرب است.

ولایت‌مداری در عمل است و نه در شعار 
وی تصریح کرد: شعار می‌دهیم که کاش در کربلای امام حسین(ع) بودیم در صورتی که می‌توانیم امروز جانمان را برای اسلام و ولایت به خطر بیندازیم.

این رزمنده مدافع حرم در پایان خاطرنشان کرد: در روزگاری که امکانات زیادی برای آسایش فراهم شده دل کندن از آنها سخت‌تر شده است، اما شهدای مدافع حرم آنها را زیر پا گذاشتند و جانشان را برای امنیت اسلام و ایران به خطر انداختند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.