تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

همه ملت‌های مستضعف جهان منتقم خون پاک حاج قاسم هستند

«سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سردار پرافتخار جهان اسلام نه تنها برای ایران اسلامی یک قهرمان ملی بلکه الگوی بی بدیل مقاومت در سراسر جهان است و همه آزادگان و ملت‌های مستضعف منتقم خون پاک او هستند.»

به گزارش قائم آنلاین، سپاه کربلا مازندران به مناسبت اولین سالگرد شهادت سیدالشهدای مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بیانیه ای صادرکرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

والذین هاجروا فی سبیل الله ثم قتلوا اوماتو لیرزقنّهم اللّه رزقا حسنا وان اللّه لهو خیر الرازقین لیدخلنّهم مدخلا یرضونه. (آیه ۵۸ سوره حج)
۱۳ دی ماه سال ۹۸ یادآور اقدام خبیثانه آمریکای جنایتکار و تروریست پرور است که در آن علمدار جبهه‌های مقاومت، دلاور مردی که در راه حفظ و دفاع از آرمان‌های الهی امام خمینی (ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) چهل سال لباس خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی را از تن بیرون نیاورد، و برای امنیت، عزت و اقتدار ایران اسلامی و نیز رهایی ملت‌های ستم دیده از ظلم استکبار جهانی با تشکیل جبهه مقاومت، ریشه داعش که فرزندخوانده آمریکا و صهیونیسم بین الملل بوده را خشکاند؛ به دست شقی‌ترین آحاد بشر، مظلومانه و ناجوانمردانه، خون پاکش به زمین ریخت و به شهادت رسید.

به فرموده مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) «سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید» انتقامی سخت در انتظار همه سفاکانی است که دستشان به خون سیدالشهدای مقاومت و دیگر شهدای جبهه مقاومت آغشته است.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سردار پرافتخار جهان اسلام نه تنها برای ایران اسلامی یک قهرمان ملی بلکه الگوی بی بدیل مقاومت در سراسر جهان است و همه آزادگان و ملت‌های مستضعف منتقم خون پاک او هستند.
دولت تروریست و تروریست پرور آمریکا که با شکست‌های پی در پی در منطقه و همچنین با راهبرد فشار حداکثری علیه ملت بزرگ ایران، از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دست نکشید، تصور می‌کرد با شهادت فرمانده جبهه مقاومت میتواند موقعیت خودرا در منطقه به تثبیت برساند، اما غافل از آنکه با ریختن خون شهیدسلیمانی و ابومهدی المهندس، حیاتی دوباره به جبهه مقاومت بخشید و ریشه درخت تنومند جبهه بین المللی مقاومت در سراسر دنیا گسترده شده است که پس از یک سال مدافعان و مستضعفان سراسر دنیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار و رژیم کودک‌کش صهیونیستی لحظه شماری می‌کنند.
خون پاکِ مرد میدان، شهید سلیمانی دل‌های مردم و همه مستضعفان و آزادگان جهان را بهم نزدیکتر کرده است و پس از گذشت یک سال از این شهادت بزرگ، دلی نیست که با نام سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی نتپد و چشمی نیست که با نام او‌ تر نشود.
سپاه کربلا مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با تجدید عهد با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) اعلام میدارد تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا آماده هرگونه انتقام سخت از جنایتکاران در راس آن شیطان بزرگ آمریکای خونخواراست و برای تداوم راه سیدالشهدای مقاومت و ترویج مکتب سلیمانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.