تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مرور فیلم‌های ضد استعماری در شبکه نمایش

به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دلاوری‌های سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شبکه نمایش از ۱۳دی ماه در بخش ژانر موضوعی منتخب خود، به پخش فیلم های ضد استعماری می پردازد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از شبکه نمایش، فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش منعطف با شهادت سردار سلیمانی از شنبه ۱۳ تا دوشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۳ فیلم‌های خداحافظ رفیق، قهرمان، با چشمان بسته ببین پخش خواهند شد.

از سه شنبه ۱۶ تا جمعه ۱۹ دی ماه فیلم های ژنرال، مسیر آسمان، نقش دل و دلاوران کوچه دلگشا در ادامه پخش می‌شوند.

در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی، این شبکه فیلم هایی با مضمون ضد استعمار را از شنبه تا جمعه پخش خواهد کرد. فیلم های پنجمین روز نبرد، حصار ضد خرگوش، شعله‌های آتش، شنود، بادی که در مرغزار وزید، هندوستان آزاد و غلاف تمام فلزی به ترتیب در ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهد شد.

همچنین در بخش صحنه‌گران، فیلم هایی با نقش آفرینی داریوش ارجمند از این شبکه به روی آنتن می روند.

ساعت ۲۱ فیلم‌های، مسافر ری، حرف مردم، پرده آخر، ناخدا خورشید، راه آبی ابریشم، آدم برفی و کشتی آنجلیکا با بازی داریوش ارجمند روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.

فیلم‌های هشدار، غرق شده در ساحل، مستحق، یدک کش شماره ۲۲، جاده ای به سوی تباهی، آخرین فرمانروا و دشت باز از شنبه تا جمعه در بخش فیلم های جذاب ساعت ۲۳ پخش خواهند شد.

ساعت یک بامداد، فیلم های شبکه نمایش که از شنبه ۱۳ تا ۱۹ دی ماه به روی آنتن می روند به ‌ترتیب فیلم های: هفت سامورایی، یک پلیس، مجبور، بیگانه ای در ترن، خوشه های خشم، بازگشت بورسالینو و نجات یافتگان حواهند بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.