تاریخ انتشار :جمعه ۱۲ دی ۹۹.::. ساعت : ۹:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مترو تهران به کمک تئاتر می آید؟

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دو نشست مستقل با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و سید مجتبی تقوی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران دیدار کرد و در ارتباط با بهره گیری از امکانات این دو نهاد پیرامون برگزاری رویدادهای تئاتری سال جاری گفتگو کرد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌ کل هنرهای نمایشی؛ رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دیدار با معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران گفت: مترو تهران روزانه بیش از ۹۰۰هزار تن از شهروندان را در سطح شهر جابه جا می کند و از قابلیت و امکانات خوبی برای ترویج فرهنگ و هنر برخوردار است، می توانیم از آنها برای فرهنگ سازی در حوزه هنرهای نمایشی بهره برداری کنیم.

او افزود:امیدواریم با تعاملی که با امور فرهنگی واجتماعی شرکت مترو تهران صورت گرفته، بتوانیم شاهد استفاده درست از ظرفیت های این مجموعه برای تبلیغات در فضای داخلی ایستگاه ها و فضای داخلی قطارهای شهری برای اکران اعلان ها، تیزر و آنونس های تبلیغاتی تئاتر در طول سال، به ویژه ایام برگزاری جشنواره تئاترفجر و عروسکی باشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی گفت: فضای پلازای مترو میدان ولیعصر با توجه به نزدیکی به شریان اصلی تئاتر کشور از قابلیت و امکانات خوبی برای بهره برداری به نفع تئاتر برخوردار است؛ امیدوارم بزودی شرایط برگزاری نمایش های خیابانی در این مکان به ویژه در ایام فراگیری بیماری کرونا فراهم شود.

بصیرت همچنین درباره اهمیت گالری های مترو به ویژه ایستگاه تئاترشهر گفت: با تعاملی که با شرکت مترو تهران صورت گرفته؛ امیدوارم بزودی شاهد برپایی نمایشگاه عکس ها وپوسترهای تئاتر در گالری های ایستگاه مترو تئاتر شهر باشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی همچنین در دیدار با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برضرورت بهره گیری وزارتخانه متبوع از فرصت تبلیغاتی جشنواره های سال جاری تاکید کرد و همراهی حدادی را در جهت تعامل با ارگان های دولتی دیگر خواستار شد.

با توجه به نزدیکی زمان برگزاری دو جشنواره تئاتر فجر و جشنواره تئاترعروسکی؛ رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی قصد دارد در دیدار با مدیران سایر نهادهای دولتی و خصوصی زمینه ای را برای تعامل این نهادها با رویدادهای تئاتری کشور فراهم کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.