تاریخ انتشار :جمعه ۱۲ دی ۹۹.::. ساعت : ۳:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

عمده‌غیاثی: ۷ کرونایی تیم ما بهبود یافته‌اند

سرمربی تیم‌ والیبال شهداب یزد اعلام‌ کرد که از ۹ بازیکن مبتلای این تیم به کرونا ۷ نفر بهبود یافته و تنها ۲ بازیکن درگیر هستند.

به گزارش قائم آنلاین، محمد عمده‌غیاثی سرمربی تیم والیبال شهداب یزد پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل شاگردانش مقابل شهرداری قزوین، گفت: با توجه به اینکه شهرداری قزوین نخستین بازی خود در دور برگشت را انجام می‌داد و بازیکنان جدیدی در ترکیب خود داشت، شناخت کاملی نسبت به نحوه بازی آن‌ها نداشتیم. با این حال خدا را شکر توانستیم در طول بازی مسلط کار کنیم.

او افزود: با توجه به اینکه تیم شهرداری قزوین از بازیکنان خارجی خوبی در این دیدار بهره می‌برد، قطعاً در ادامه فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی شهداب در مورد پیوستن زرینی به ترکیب این تیم در نیم فصل دوم، توضیح داد: قطعاً او یکی از بازیکنان باکیفیت والیبال ایران است که به تازگی به تیم ما اضافه شده است. او می‌تواند به تیم ما کمک کند.

او درباره کرونایی‌های تیم شهداب نیز گفت: ۹ بازیکن ما به کرونا مبتلا شده بودند که خوشبختانه ۷ نفر از آن‌ها بهبود یافته‌اند. دو بازیکن دیگر ما نیز به زودی آماده همراهی تیم می‌شوند که روند ما را بهتر خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.