تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ دی ۹۹.::. ساعت : ۲:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پخش ویژه برنامه «سردار کرّار» از تلویزیون

ویژه برنامه «سردار کرّار» به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از امشب بعد از گفت و گوی ویژه خبری، از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ «سردار کرّار» از امشب (۱۱ دی ماه) قرار است میزبان کارشناسانی در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، جامعه شناسی، هنری، ادبی و … باشد و در سه مفهوم کلی سردار و جامعه، سردار و شهادت و میراث سردار در گفتگو با هم‌رزمان، گروه‌های جهادی، مسئولین و … طی سه شب روانه آنتن ‌شود.

این برنامه در شب اول با در نظر گرفتن ابعاد جامعه شناختی شخصیت سردار سلیمانی و خدمت رسانی ایشان در بحث سیل خوزستان و مبارزه با اشرار در کرمان میزبان سید جواد میری جامعه شناس، حمیدرضا برقعی شاعر آیینی و مکی یاذع از سرداران سپاه که میزبان سردار سلیمانی در سیل خوزستان بوده‌، خواهد بود.

همچنین جمعه ۱۲ دی ماه نیز سیدرضا صدرالحسینی کارشناس مسائل غرب آسیا، سردار اسدبیگی از همرزمان سردار سلیمانی، احمد بابایی شاعر و حاج نریمانی مداح اهل بیت (ع) در برنامه حاضر شده و پیرامون فعالیت‌های سردار در محور مقاومت و تاثیرگذاری ایشان در صلح منطقه به گفتگو خواهند پرداخت.

گزارش‌هایی از مراسم در حال برگزاری به مناسبت گرامیداشت یاد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در کرمان؛ شهر زادگاه ایشان، گزارش‌هایی از گفتگو با فرزندان شهدای مدافع حرم، گفتگو با عکاسانی که قاب‌هایی ماندگار از سردار شهید ثبت کرده‌اند، موشن گرافی و همچنین نگاهی به تولیدات رسانه‌ای و هنری با موضوع سردار شهید قاسم سلیمانی از دیگر بخش‌های این برنامه است.

تیتراژ ابتدایی این ویژه‌برنامه را میلاد هارونی خوانده و تیتراژ انتهایی نیز با شعری از صابر خراسانی و صدای محمدحسین مهدی‌پناه خوانده شده است.

«سردار کرّار» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی که در سه قسمت ۹۰ دقیقه ای از پنجشنبه ۱۱ تا شنبه ۱۳ دی ماه بعد از گفت و گوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ با اجرای سیاوش عقدایی روانه آنتن می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.