تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ دی ۹۹.::. ساعت : ۵:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

نخستین دوره مسابقات ادبی دانشجویان ایران «سلام بر مقاومت» برگزار می‌شود

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نخستین دوره مسابقات ادبی دانشجویان ایران با نام «سلام بر مقاومت» به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دو قالب شعر و داستان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، اسکندر یارنسب با اعلام این خبر افزود: مسابقه ادبی «سلام بر مقاومت» یادواره سرداران مقاومت؛ شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس با مشارکت اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، حوزه هنری تبلیغات اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: یک سال پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی همچنان شاهد جوشش عشق و ارادت شاعران، نویسندگان و هنرمندان کشور به سردار دلها هستیم و در حقیقت نام و یاد این شهید بزرگوار همیشگی بوده و فراموش شدنی نیست و همواره در دل‌ مردم ایران و آزادیخواهان جهان، زنده خواهد ماند و مکتب او رهروان و پیروانی دارد که پرچم حقیقت را همواره برافراشته نگه خواهند داشت.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد در ادامه گفت: شرکت در این مسابقه برای عموم دانشجویان سراسر کشور آزاد است و هدف از برگزاری آن آشنایی بیشتر دانشجویان با این شهیدان بزرگوار است. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه آثار خود را در دو قالب شعر (کهن و نو) و داستان، حداکثر تا اول بهمن ماه ۱۳۹۹ از طریق سایت bookrc.ir ارسال کنند.
دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و ارسال آثار به سایت www.bookrc.ir مراجعه نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.