تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ دی ۹۹.::. ساعت : ۲:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دو انفجار در افغانستان چند کشته و زخمی بر جای گذاشت

رسانه‌های افغانستان امروز (پنج‌شنبه) گزارش دادند، دو انفجار در شهرهای کابل و جلال‌آباد رخ داد که در نتیجه آنها دست‌کم دو تن کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در جریان انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در کابل، پایتخت افغانستان دست‌کم یک غیرنظامی کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

“فردوس پارامارز”، سخنگوی پلیس کابل گفت: این رویداد در منطقه “چهل ستون” کابل رخ داد.

“فاضل فضلی”، مدیر دفتر امور مشاوره رئیس جمهوری افغانستان تایید کرد، “جاوید ولی”، یکی از کارمندان دفتر ریاست جمهوری که به عنوان معاون مدیر دفتر امور مشاوره کار می‌کرد در این انفجار زخمی شد و “حاجی بهرام‌الدین”، راننده وی کشته شد.

فضلی گفت: متاسفانه امروز دو تن از همکاران خوبمان هدف یک بمب کنار جاده‌ای قرار گرفتند. حاجی بهرام‌الدین شهید شد و جاوید ولی به شدت زخمی شده است. برای حاجی بهرام‌الدین طلب آمرزش و برای جاوید ولی آرزوی بهبودی هر چه سریع‌تر را دارم.

در همین حال سخنگوی والی ننگرهار امروز اعلام کرد، بمبی که یک خودروی پلیس را هدف گرفته بود در شهر جلال‌آباد منفجر شد که در جریان آن یک غیرنظامی کشته و دو سرباز زخمی شدند.

علی‌رغم مذاکرات صلح کنونی میان نمایندگان دولت کابل و گروه شبه‌نظامی طالبان در دوحه، پایتخت قطر، درگیری‌های خشونت‌آمیز و انفجار بمب‌ها همچنان در افغانستان ادامه دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.