تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ دی ۹۹.::. ساعت : ۸:۱۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

تداوم مکتب سردار سلیمانی ضامن رسیدن به رفاه و عدالت است

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب: تداوم مکتب سردار سلیمانی ضامن رسیدن به رفاه و عدالت است

به گزارش قائم آنلاین، محمدجواد محمدی نوری در گفت‌وگو ، با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت سردار سلیمانی گفت: منیت در سرشت او اصلا وجود نداشت و واقعا اگر جوانی وی را در خیابان می‌دید هرگز فکر نمی‌کرد او همان امین نظام و رهبری است.

وی با اشاره به مردمی بودن خلق‌وخوی سردار سلیمانی اظهار کرد: او با نگاهی عمیق به آینده کشور امید ملت‌های محروم و مظلوم مسلمانانی شد که دل در گرو حمایت انقلاب اسلامی ایران داشتند و محبوبیت وی در کشورهای عربی وحشتی در دل سران بی‌رحم اسرائیل انداخته بود و آرامش آنان را برهم زده بود.

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با اشاره به در پیش رو بودن سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، گفت: اگر بخواهیم مردم را در ادامه این راه حفظ کنیم بر همه مسئولان واجب است تا راه اعتماد و خدمت به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند چرا که در مسیر سختی قرار گرفته‌ایم که اوضاع نابسامان اقتصادی و شرایط شیوع ویروس کرونا از جمله این موارد است.

محمدی نوری تداوم راه سردار سلیمانی را استمرار پیشرفت رفاه و عدالت برشمرد و اظهار کرد: این شهادت باعث شده باشد تا جوانان بیش از گذشته با نظام و انقلاب همراه شوند و همین سبب می‌شود امید بیشتری به آینده ایران داشته باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.