تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ دی ۹۹.::. ساعت : ۸:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

۵۱۷ ساعت برنامه استانی در رثای حاج قاسم

شبکه های مراکز استانها همزمان با اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با پخش ۵۱۷ ساعت برنامه به نقش سردار شهید در گفتمان مقاومت می پردازند.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی مراکز استان ها، از هفتم تا ۱۴ دی ماه و به مدت یک هفته کنداکتور مراکز استانی به پخش برگزیده‌های نخستین یادواره تولیدات رادیویی مکتب شهید سلیمانی اختصاص می‌یابد. در این مدت برنامه‌های مختلفی پخش خواهد شد که از جمله آنها می‌توان به  “پدر فرزند ایران”، “با دریا”، “کوچ برادر”، “آقا شیر”، “قاسم زهرا”، “بوسه بر ماه”، “مرد نبرد”، “راوی صادق”، “رفیق خوب ما”، “سردار دل‌ها”، “روایت عشق”، “عقیق سرخ”، “ققنوس ایران”، “پهلوانان نمی‌میرند”، “شین شهسوار”، “سلیمان انقلاب”، “ناشنیده‌ها”، “از اکتبر تا ژانویه”، “چهل خان”، “به شرط عاشقی” و “مدرسه مقاومت” اشاره کرد.

این برنامه‌ها در ساختارهای مستند، مسابقه، مینی فیچر، نمایش و ترکیبی ساده در یادواره تولیدات رسانه‌ای مکتب سلیمانی شرکت کرده‌ بودند.

علاوه بر این اداره کل صدای استان‌ها برنامه‌ای مشترک با همکاری مراکز با عنوان «سی شب با سردار» را از ابتدای دی ماه روی آنتن شبکه‌های استانی و رادیو مقاومت برده است.

این برنامه با هدف افزایش آگاهی مخاطبان در حوزه گفتمان مقاومت و به مناسبت سالگرد سردار  شهید حاج قاسم سلیمانی تولید و پخش می‌شود.

محورهای اصلی «سی شب با سردار»، تقویت خودباوری ملی با توجه به ظرفیت های گفتمان مقاومت در استان‌های کشور، معرفی چهره‌های شاخص شهدای مدافع حرم در استان‌ها و گسترش سبک زندگی سردار سلیمانی در جامعه است.

این برنامه به مدت یک ساعت هر شب از یکی از مراکز تهیه و پخش می‌شود و مراکز استانی و رادیو مقاومت نیز این برنامه را همزمان تقویت می‌کنند.

صدای مرکز کرمان که زادگاه شهید سلیمانی است در این مدت برنامه‌هایی با عناوینی همچون “علمدار”، “قنوت دل‌ها”، “مدرسه عشق”، “مسیر آسمانی ” و “در حریم کبریا” را پخش می‌کند.

“طلوع صبح” و “انتم الاذاعه” هم از جمله برنامه‌های مرکز خوزستان هستند که در این روزها با محوریت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی روی آنتن می‌روند.

مجموع مدت زمان این ویژه برنامه‌ها در همه مراکز، ۲۲۷ ساعت است.

۲۹۰ ساعت برنامه تلویزیونی با محوریت حاج قاسم

سیمای استانها نیز با بیش از ۱۷۰ عنوان برنامه و در مدت زمان ۲۹۰ ساعت ویژه برنامه خواهند داشت.

بخشی از این برنامه‌ها به صورت اختصاصی و مناسبتی تولید و پخش می‌شوند و بخشی دیگر از تدارک سیمای مراکز، محوریت دادن به این مسئله در برنامه‌های روتین است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.