تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پلیس آمریکا هویت عامل حمله انتحاری نشویل را اعلام کرد

پلیس آمریکا پس از دو روز تحقیق، هویت عامل حمله انتحاری روز جمعه در نشویل را فاش کرد.

به گزارش قائم آنلاین، پلیس آمریکا هویت عامل اصلی حمله انتحاری نشویل در ایالت تنسی را پس از دو روز تحقیق و بررسی اعلام کرد.

براساس گزارش رسانه های آمریکایی، عامل این حمله انتحاری «آنتونی وارنر»، ۶۳ ساله، بوده که در زمان انفجار کشته شده است.

پلیس فدرال آمریکا همچنین گفته است که آنها گمان نمی‌کنند که فرد دیگری در تدارک و انجام این حمله دست داشته است و معتقدند خطر دیگری شهر نشویل را تهدید نمی‌کند.

اف بی آی در ادامه توضیحات خود مدعی شده است که انگیزه وارنر از این حمله مشخص نیست و قبل از این حمله، وی در رادار مظنونان پلیس قرار نداشته است.

 پلیس آمریکا تا کنون هیچ عکسی از این عامل حمله انتحاری منتشر نکرده است.

عصر جمعه انفجاری مهیب، شهر نشویل واقع در ایالت تنسی را لرزاند. دفتر مدیریت اورژانس نشویل در این باره گفت، در این حادثه یک ون مسافرتی بزرگ پارک شده در کنار خیابان منفجر شد و به ساختمان‌های اطراف نیز آسیب وارد شد.

شبکه «سی‌اِن‌اِن» روز یک شنبه گزارش داده بود که: «بازرسان می‌گویند که به‌نظر می‌رسد انفجار نشویل اقدام انتحاری بوده است».

«جان درِیک» رئیس پلیس نشویل می‌گوید بافت‌هایی شبیه باقی‌مانده جسد یک انسان در خودروی منفجر شده پیدا کرده‌اند که تحت آزمایش قرار دارد.

به نوشته وبگاه شبکه «اِن‌بی‌سی نیوز»، مأموران فدرال آمریکا بامداد یکشنبه (به وقت تهران) از خانه شخصی به نام «آنتونی کوئین وارنر» که احتمال می‌دهند در این انفجار دست داشته، بازرسی کرده‌اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.