تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ دی ۹۹.::. ساعت : ۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

باشگاه پیکان با اعتراض به سازمان لیگ: تعداد بازی همه تیم‌ها باید برابر باشد

باشگاه پیکان با انتشار بیانیه‌ای به خاطر برابر نبودن تعداد بازی تیم‌ها به سازمان لیگ فوتبال ایران اعتراض کرد.

به گزارش قائم آنلاین،  باشگاه پیکان نسبت به برگزاری دیدار معوق‌شده نساجی مازندران مقابل ماشین سازی تبریز گلایه‌مند است و به همین خاطر بیانیه‌ای را صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:‌

«با اعلام برنامه جدید مسابقات لیگ برتر مشخص شد که دیدار نساجی مازندران مقابل ماشین سازی تبریز از هفته نهم لیگ برتر معوق شده و در تاریخ ۲۶ دی‌ماه (زمانی که مسابقه پیکان و نساجی در هفته دهم انجام شده) برگزار می‌شود. اتفاقی که موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو (پیکان) از روزهای گذشته پیش بینی‌اش را می‌کرد اما موضع صبر را در پیش گرفت تا به مسائل اخلاقی و حرفه‌ای در فوتبال پایبند باشد.

از آنجایی که همه باشگاه‌های شاغل در فوتبال ایران، انتظاری جز اجرای عدالت را ندارند، برگزاری مسابقه معوقه تیم نساجی مازندران بعد از مسابقه با پیکان را خارج از فضای مساوات در فوتبال می‌دانیم و به همین خاطر به اطلاع سازمان محترم لیگ و فدراسیون فوتبال می‌رسانیم که تا زمان یکسان شدن بازی‌های همه تیم‌های شاغل در لیگ در دیدار هفته دهم که در روز سه شنبه ۱۶ دی برنامه ریزی شده به میدان نخواهیم رفت.

دلیل این مساله هم واضح است؛ فشردگی رقابت های لیگ برتر بیشتر از آنکه شامل تیم استراحت کرده شود، برای بقیه تیم‌ها مشکل ساز شده و از آنجایی که همچنان برای تغییر در برنامه بازی‌ها زمان کافی وجود دارد، مصرانه و با کمال احترام خواهان برگزاری دیدار پیکان و نساجی بعد از انجام مسابقه هفته نهم نساجی مقابل ماشین سازی تبریز هستیم.»

دیدگاه خود را به ما بگویید.