تاریخ انتشار :شنبه ۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۷:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

ملی‌پوشان پینگ‌پنگ ایران از قطر به توکیو می‌روند؟

فدراسیون جهانی تنیس روی میز طرحی را مطرح کرده که تمام کشورها را در دوحه قطر جمع کند و آنجا پرونده انتخابی المپیک را ببندند.

به گزارش قائم آنلاین، با توجه به اینکه تکلیف سهمیه های تنیس روی میز برای المپیک توکیو هنوز مشخص نشده است، فدراسیون جهانی بحثی را مطرح کرده مبنی بر اینکه تمام مسابقات کسب سهمیه المپیک را در دوحه قطر برگزار کند و پرونده آن را ببندد.

پیمان حسنی، دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفت‌وگو با ایسنا در مورد احتمال برگزاری تمام مسابقات کسب سهمیه المپیک در دوحه قطر گفت: در حال حاضر این صحبت شده که با ایجاد پروتکل های بهداشتی بسیار سختگیرانه، تمام کشورها اسفند ماه در دوحه قطر جمع شوند و مسابقات قاره ای خود را برگزار کنند. پس از مسابقات قاره ای نیز مسابقات جهانی انتخابی المپیک برگزار شود و در نهایت پرونده کسب سهمیه المپیک تنیس روی میز را ببندند.

حسنی در پاسخ به این پرسش که این تصمیم تا چه اندازه قطعیت دارد، گفت: هنوز در حد صحبت است  با توجه اینکه کشورها در تعطیلات کریسمس هستند، باید دید بعد از تعطیلات چه تصمیمی گرفته می شود.

او ادامه داد: فعلا نوشاد و نیما عالمیان به ایران  آمده اند و از سه شنبه تا پنج شنبه هفته جاری دور رفت لیگ برتر مردان برگزار می شود. در این مدت هم باید ببینیم فدراسیون جهانی چه تصمیمی برای مسابقات کسب سهمیه المپیک می گیرند تا برنامه های تیم ملی را نیز آغاز کنیم.

دبیر فدراسیون در پاسخ به این پرسش که تغییری در نفرات اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک ایجاد شده است یا خیر، تاکید کرد: خیر، نفرات تغییری نمی کنند و در مردان نوشاد و نیما عالمیان و در بانوان ندا شهسواری و شیما صفایی  اعزام می شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.