تاریخ انتشار :شنبه ۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۳:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

تبریزی با پول کم در استقلال نمی‌ماند

نرسیدن تبریزی به توافق مالی با استقلال، باعث شده این بازیکن همچنان قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا نکند و حضورش در جمع آبی‌ها در هاله‌ای از ابهام باشد.

به گزارش قائم آنلاین، مرتضی تبریزی، بازیکن تیم فوتبال استقلال اواخر خرداد در جریان یک بازی تدارکاتی به دلیل ضرب‌خوردگی دچار آسیب دیدگی شد و با اعلام کادر پزشکی مشخص شد که این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شده و ماه‌ها از میادین دور خواهد بود. بعد از آن اتفاق تبریزی با همراهی کادر پزشکی عمل جراحی مورد نظر را انجام داد و با همراهی کادر پزشکی دوره درمان خود را طی کرده است.

تبریزی در حال حاضر تمرینات تخصصی خود را پشت سر می‌گذارد و انتظار می‌رود که بتواند در ماه‌های آینده با بهبود وضعیت خود بتواند به میادین بازگردد و دوباره پا به توپ شود.

مساله‌ای که همچنان میان تبریزی و باشگاه استقلال حل نشده است، عقد قرارداد جدید با این بازیکن است. محمود فکری سرمربی استقلال و کادر فنی این تیم تمایل دارد تا تبریزی دوباره به جمع آبی‌پوشان بازگردد اما مشکلی که میان تبریزی و باشگاه استقلال وجود دارد، مسائل مالی در قرارداد این بازیکن است.

طبق آخرین اطلاعات موجود باشگاه زیر بار قرارداد هنگفت برای تمدید با مرتضی تبریزی نمی‌رود و از طرفی دیگر تبریزی نیز نمی‌خواهد با قرارداد ناچیز، در استقلال ماندنی شود و این مساله، چالشی است که هنوز میان طرفین برطرف نشده است.

با وجود این مسائل باید دید تبریزی و باشگاه استقلال می‌توانند به توافق برسند. تا اینجای کار مهاجم مصدوم آبی‌ها منتظر تکلیف نهایی خودش با باشگاه استقلال است و روی هم رفته آیا تبریزی می‌تواند در استقلال ماندنی شود یا مقصد دیگری در انتظار این بازیکن است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.