تاریخ انتشار :شنبه ۶ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازگشایی تمام محورهای مسدود شده با برف و کولاک

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از بازگشایی تمامی محورهایی که در روز گذشته به دلیل بروز برف و کولاک مسدود شده بود، خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو ، درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر  در برخی از محورهای استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش پراکنده برف و باران گزارش شده اما در دیگر جاده‌های کشور مشکل خاصی گزارش نشده است. همچنین با توجه به تداوم یخبندان در برخی از محورهای دو استان سمنان و زنجان تردد در محور شهمیرزاد-کیاسر در استان سمنان و  محورهای زنجان-طارم و گردنه-قره آغاج در استان زنجان با زنجیرچرخ ممکن است.

وی با درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، آزادراه کرج – تهران در حد فاصل پل فردیس تا پل کلاک و محدوده شهرقدس در محور شهریار – تهران است.  در دیگر محورها گره ترافیکی خاصی وجود ندارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: همچنین تمامی محورهای اصلی نظیر فیروزکوه، بجنورد-اسفراین، شهمیرزاد- کیاسر و … که طی شبانه روز گذشته به دلیل بارش شدید برف و کولاک بسته شده بود بازگشایی شده و تردد بدون مشکل خاصی در آنها در حال انجام است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.