تاریخ انتشار :جمعه ۵ دی ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

جذب سربازان فناور توسط معاونت علمی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی،از جذب سرباز فناور خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، با توجه به گفتمان صورت گرفته از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پروژه سرباز فناور و امریه سربازی در این معاونت و دیگر دستگاه‌های اجرایی گسترش یافته است.

با توجه به نیازمندی‌های معاونت علمی و فناوری ریاست ‌جمهوری، نیروهای امریه سربازی باید در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های دولتی فارغ‌التحصیل شده باشند.

همچنین اولویت پذیرش با فارغ التحصیلان رشته‌های مدیریت مالی، اقتصاد و حسابداری است. نیروهای امریه متقاضی استفاده از این فرصت کاری، باید بر مجموعه نرم‌افزار آفیس تسلط کامل داشته باشند. همچنین آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی کامپیوتر نیز یکی دیگر از شرایط پذیرش است.

برابر قانون، نیروهای متقاضی پذیرش به عنوان سرباز فناور و امریه سربازی در نهادهای دولتی نباید از غیبت برخوردار باشند. داوطلبان باید ساکن استان تهران باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را به نشانی الکترونیک tbf.co@chmail.ir ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منتخبان پذیرفته شده دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری سپری می‌کنند. با توجه به گفتمان‌سازی انجام گرفته از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست ‌جمهوری، در حال حاضر بسیاری از دستگاه‌های دولتی، فارغ‌التحصیلان با استعداد و نخبه دانشگاهی را به عنوان امریه جذب می‌کنند. امریه سرباز فناور نیز، نام یکی دیگر از بسته‌های خدمتی این معاونت است که به شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان فناور زیست‌بوم نوآوری کشور اختصاص یافته است. مهلت ارسال رزومه تا ۱۵ دی ماه سال جاری است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.