تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ آذر ۹۹.::. ساعت : ۸:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

خرید نهال انگور از نهالستان انگور ایران + قیمت

خرید نهال انگور در فصل پاییز بسیار متقاضی دارد؛ چون بهترین زمان برای کاشت درخت انگور، این موقع از سال است.

به گزارش قائم آنلاین، بنابراعلام ایران انگور، اگر قصد خرید نهال انگور را دارید، بهتر است بدانید که نهال انگورردگلوب، نهال انگور مون دراپ (سوییت شاپر)، نهال انگور مویز، نهال انگور ترکمن ۴، نهال انگور کشمش، نهال انگور سردشت و نهال انگور بیدانه از جمله بهترین و معروف‌ترین نهال‌های مرغوب انگور هستند که می‌توانید تهیه کنید.

جالب است بدانید که نهال انگور، چندان به نوع خاک حساس نیست و با مهیا کردن یک نوع خاک مناسب می‌توان انتظار داشت که ثمره‌ی نهال انگور از نظر کیفی در سطوح بالا قرار خواهد گرفت.

در ادامه به بررسی بهترین مرجع برای خرید نهال انگور می‌پردازیم که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین تجربه را در پاییز امسال داشته باشید.

نهالستان انگور ایران جزو معدود نهالستان‌هایی است که به طور تخصصی بر موضوع خرید نهال انگور فعالیت دارد. از آنجایی که این نهالستان به مدت ۱۰۰ سال توانسته تا در زمینه خرید و فروش نهال انگور پیشرو باشد، به خوبی می‌توان دریافت که نهالستان انگور ایران بعنوان یک مجموعه‌ی برتر در سطح کشورمان شناخته می‌شود.

نهالستان انگور با نزدیک شدن به فصل پاییز، شمارش معکوس خود را برای فروش نهال انگور شروع می‌کند و این نوید را به مشتریان پروپا قرص خود می‌دهد که قیمت فروش نهال انگور در این بازه زمانی از سال، بهتر از هر شرایط دیگری خواهد بود.

قیمت مناسب فروش نهال انگور، ارائه‌ی بهترین و مرغوب‌ترین نهال انگور در ایران و آموزش نحوه‌ی کاشت پس از خرید آن، از ویژگی‌های بارز نهالستان انگور ایران است.

این سه ویژگی به شما کمک می‌کنند که از خرید خود به طور کامل، رضایت داشته باشید. همچنین، این مجموعه دارای متنوع‌ترین نهال‌های انگور است.

خرید نهال انگور ردگلوب

نهال انگور ردگلوب از نوع اروپایی است و زمان رسیدن آن، اواخر شهریور می‌باشد. به همین خاطر، واقعا ارزش دارد که به خرید نهال انگور ردگلوب فکر کنید. علاوه براین، میوه‌ی حاصل از این نهال انگور، حبه‌ای و بسیار خوشرنگ است و دل‌تان را می‌رباید تا بلافاصله پس از رسیدن، آن را جمع کنید.

به دلیل کیفیت بالایی که میوه‌ی نهال انگور ردگلوب دارد، روی سود حاصل از فروش آن، می‌توان حساب ویژه‌ای باز کرد. حتی اگر خواسته باشید میوه‌ی این نوع نهال انگور را می‌توانید در بازارهای تجارت جهانی به فروش برسانید، سود خوبی عایدتان خواهد شد.

طبق مرغوبیت نهال انگور ردگلوب که در نهالستان انگور ایران وجود دارد، شما می‌توانید در سال سوم کشت خود، حدود ۱۸ تن محصول برداشت کنید. این نکته را هم باید بگوییم که طول عمر مفیدی که این نهال انگور دارد، بالا است و نیازی نیست تا نگران افت کیفیت محصولات خود باشید.

قیمت خرید نهال انگور ردگلوب در نهالستان انگور ایران، کمی ارزان‌تر است و با بررسی تمامی جوانب آن، می‌توان دریافت که ارزش دارد تا این نهال انگور را خریداری کنید.

خرید نهال انگور مون دراپ

اگر در کاشت و برداشت انگور به طور تخصصی فعالیت داشته باشید، به خوبی خواهید دانست که نهال انگور مون دراپ نسبت به سایر انواع نهال‌های انگور، کمیاب‌تر است و به همین خاطر، محصول انگور مون دراپ از خارج از ایران به داخل ایران وارد می‌شود.

با وجود کمیاب بودن این نوع نهال انگور، باز هم خریداران پروپاقرصی در ایران وجود دارند که صاحبان نهالستان را واداشته تا به دنبال خرید نهال انگور مون دراپ باشند.

چون این نوع نهال کمیاب است،. میوه‌ی نهال انگور مون دراپ دارای حبه‌های نسبتا بزرگی است که رنگ آن، کبود مایل به سیاه می‌باشد. در بعضی از موارد نیز دیده شده که میوه نهال مون دراپ، کوچک و کشیده باشد.

قیمت خرید نهال انگور مون دراپ در نهالستان ایران، بستگی به نوع نهالی که انتخاب می‌کنید، دارد. چون برخی از این نهال‌ها ابتدا اصلاح می‌شوند و سپس به مرحله‌ی کشت و پرورش می‌رسند. بعضی دیگر از آن‌ها وارداتی هستند و هیچ تکنیکی مبتنی بر اصلاح ژنتیکی در آن‌ها انجام نشده است.

خرید نهال انگور مویز

خرید نهال انگور مویز برای آن دسته از افرادی که به دنبال خوشمزه‌ترین و لذیذترین انگور بی دانه هستند، پیشنهاد بسیار خوبی است. یکی از مزیت‌های خرید نهال انگور مویز این است که از محصول آن می‌توانید در سایر فصول سال هم استفاده کنید.

البته دقت داشته باشید که نهال انگور مویز در هر نقطه از ایران رشد پیدا نمی‌کند. برای مثال، مناطق بسیار سرد و معتدل برای کاشت نهال انگور مویز، مناسب نیستند.

۷ دلیل برای اینکه از نهالستان انگور ایران، نهال خریداری کنید

پس از تحویل نهال انگور، نهالی را که دریافت می‌کنید، ریشه‌ی مستقیمی دارد و بدون انشعاب می‌باشد.

هیچ اثری از خمودگی یا شکستگی نهال پس از خریداری آن مشاهده نخواهد شد.

نهال انگور کمیاب در نهالستان انگور ایران با بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه می‌شود.

تمامی انواع نهال انگور در نهالستان انگور ایران دارای شناسنامه هستند.

نهال انگور خریداری شده، آبدار است و هیچ اثری از خشکی در آن مشاهده نخواهد شد.

این نهالستان به صورت حضوری و غیرحضوری آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم می باشد.

نهال‌های این نهالستان به صورت پیش فروش نیز ارائه می شود.

نحوه خرید نهال انگور و اطلاع از قیمت فروش نهال انگور

برای خرید نهال انگور و مطلع شدن از قیمت نهال انگور با کارشناسان نهالستان انگور ایران به شماره ۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰ تماس حاصل نمایید، در صورت عدم پاسخگویی به علت ترافیک کاری کافیست در واتساپ و یا تلگرام به همین شماره پیام ارسال نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت iranangor.com مراجعه نمایید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.