تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ آذر ۹۹.::. ساعت : ۷:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

به برکت خون شهید سلیمانی بسیج در سایر کشورها شکل گرفته است

فرمانده سپاه فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:ملت ایران هشت سال با تمام توان در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

به گزارش قائم آنلاین، سردار جهانبخش کرمی با اشاره به اینکه با ورود بسیج مردمی به صحنه دفاع مقدس، تابلوهای زیبا و بی‌نظیری از معنویت، شجاعت و فداکاری در این دوران خلق شد بیان کرد: در دوران دفاع مقدس نیروهای مردمی از هر جنسیت و قشر و سنّ و گروهی نقش آفرین بوده و در قشرهای مختلف مردم در قالب بسیجیان داوطلبانه در کنار سایر نیروهای مسلح جنگیدند.

وی افزود: ملت ایران هشت سال با تمام توان در مقابل دشمنان ایستادگی کرد. به برکت وجود ولی فقیه، خون شهدا، ایستادگی ملت ایران، مدافعان حرم و افراد بزرگی نظیر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز جبهه مقاومت در دنیا شکل گرفته است. بسیج در لبنان، عراق، سوریه، غزه، یمن، افغانستان شکل گرفته و بسیجیان با پیشانی بند یا حسین (ع) و یا زهرا (س) در مقابل آمریکا و ایادی استکبار ایستاده اند که تمامی این زیبایی‌ها برگرفته از دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه فرمانده سپاه انصارالمهدی  (عج) استان  زنجان گفت: امروز در بُعد دفاعی نیز ده‌ها گردان آماده در صحنه آماده هستند و با کوچکترین اشاره از جانب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) اسرائیل و امثال آن را از بین می‌برند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه سالانه بیش از ۱۵ تا ۲۰ هزار کار فرهنگی توسط بسیجیان در زنجان اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۶۰۰۰ حلقه صالحین در استان وجود دارد که در خنثی کردن جنگ روانی تبیین عزت و اقتدار و قدرت نظام با تمام توان تلاش می کنند. خدمات‌رسانی آتش به اختیار بسیجیان در تمامی صحنه‌های حساس مانند سیل، زلزله، اجرای رزمایش کمک مومنانه در بحث کرونا، ضدعفونی مناطق مختلف و کمک به شبکه بهداشت در راستای مقابله با ویروس کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.