تاریخ انتشار :جمعه ۳۰ آبان ۹۹.::. ساعت : ۸:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

عزتی: در حال بررسی سرمربی تیم ملی هندبال هستیم

دبیر فدراسیون هندبال گفت: برای انتخاب سرمربی خارجی تیم ملی هندبال در حال بررسی و پیگیری هستیم.

به گزارش قائم آنلاین، حمیدرضا عزتی در گفت و گو ، در خصوص برگزاری دور برگشت لیگ برتر هندبال بانوان گفت: لیگ بانوان از ۹ آذر به میزبانی مشهد برگزار می‌شود. با همه محدودیت‌هایی که ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده است تا این لحظه هیچ دستورالعملی مبنی بر برگزار نکردن لیگ به دست ما نرسیده است.

دبیر فدراسیون هندبال در ادامه گفت: البته ما تابع وزارت ورزش و ستاد مقابله با کرونا هستیم. طبق برنامه فدراسیون ما لیگ را انجام می‌دهیم ولی اگر وزارت ورزش و یا ستاد مقابله با کرونا دستورالعملی برای ما ارسال کنند ما تابع آن هستیم.

عزتی در ادامه در خصوص لیگ برتر آقایان نیز گفت: قرار است لیگ مردان نیز از ۲۰ آذر آغاز شود اما هنوز میزبان قطعی نشده است.

دبیر فدراسیون هندبال در خصوص جذب سرمربی خارجی تیم ملی مردان گفت: در حال پیگیری و بررسی هستیم. رییس فدراسیون کارها و پیگیری‌ها لازم را انجام می‌دهد. هر زمان که به توافق نهایی برسیم اعلام خواهیم کرد. در این سال تیم‌ملی بزرگسالان زنان و مردان هیچ مسابقه آسیایی ندارد و به همین دلیل هنوز عجله‌ای برای معرفی سرمربیان وجود ندارد.

وی در ادامه در خصوص اردوهای تیم ملی هندبال  جوانان و نوجوانان گفت: سومین دوره از اردوهای تیم ملی هندبال جوانان در اصفهان در حال برگزاری است. تیم ملی هندبال ساحلی نیز در کرمان در حال انجام است. قرار است اردوی نوجوانان نیز اول آذر قرار است انجام شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.