تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

واکنش رییس فدراسیون فوتبال آلمان به شکست تلخ برابر اسپانیا

رییس فدراسیون فوتبال آلمان با دردآور خواندن شکست سنگین برابر اسپانیا تاکید کرد که این تیم از این شکست درس بزرگی خواهد آموخت.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال آلمان سنگین‌ترین شکست خود در ۸۹ سال اخیر را تجربه کرد.

آلمان در لیگ ملت‌های اروپا به مصاف اسپانیا رفت و با نتیجه عجیب ۶ بر صفر تن به شکست داد تا انتقادها از یواخیم لوو بالا گیرد.

ریتس کیلر، رییس فدراسیون فوتبال آلمان در واکنش به شکست سنگین این تیم گفت: همه ما شب تاریکی و درآوری را در سویا تجربه کردیم؛ هواداران در منازل و من و سرمربی و بازیکنان.

او ادامه داد: بعد از بازی به رختکن رفتم و همه احساس بسیار بدی داشتند. باید این وضعیت به پایان رسد. تیم جوان ما می‌تواند از این بازی درس بزرگی یاد بگیرد و در دیدارهای بعدی بهتر و قوی‌تر ظاهر شود. قطعا اشتباهاتی داشته‌ایم که نیاز به اصلاح آن‌هاست. گاهی اوقات فرصت دادن به بازیکنان جوان و کم تجربه دردآور است و چنین نتایجی را به دنبال دارد.

گزارش‌ها حاکی از این است که رییس فدراسیون فوتبال آلمان جلسه‌ای را با یواخیم لوو و اولیور بیرهوف برگزار کرده است تا درباره این بازی و آینده همکاری تصمیم بگیرند.

به نظر می‌رسد که حداقل تا پایان رقابت‌های یورو به یواخیم لوو فرصت داده خواهد شد.

یورو ۲۰۲۰ به خاطر ویروس کرونا به تاخیر افتاد و قرار است که در سال۲۰۲۱ برگزار شود. آلمان در گروه مرگ با تیم های فرانسه، پرتغال و مجارستان هم‌گروه است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.