تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

جزئیات فصل جدید «فرمول یک»

فصل جدید «فرمول یک» در حالی روانه شبکه یک سیما خواهد شد که بخش های متنوعی از جمله استنداپ کمدی به آن اضافه شده است.

به گزارش قائم آنلاین، «محمد آقایی فرد» دستیار تهیه کننده و مجری برنامه «فرمول یک» در گفت و گو ، گفت: فصل جدید فرمول یک از دوشنبه هفته آینده پخش می شود. این برنامه ۳ روز در هفته روزهای دوشنبه سه‌شنبه و چهارشنبه از شبکه اول حوالی ساعت ۱۱ پخش خواهد شد و کل برنامه ۷۲ قسمت خواهد بود.

وی ادامه داد:کار پیش‌تولید این برنامه حدود ۳ماه تمام طول کشید چون می‌خواستیم به فرم جدیدی از برنامه‌های گفت و گوهای شبانه برسیم. همه اعضای گروه حدود سه ماه تحقیق کردند و برنامه های شبانه مهم دنیا را تماشا کردند تا بتوانند به فرم جدیدی از برنامه سازی برسند و تجربیات دیگر کشورها را همراه خود داشته باشند.

آقایی فرد اظهارداشت: هر برنامه فرمول یک حدود ۷۰ دقیقه خواهد بود این برنامه آیتم های متعددی دارد و هر برنامه۱۲ آیتم خواهد داشت. مهمان های برنامه همانند سری های قبلی فرمول یک مردم عادی هستند که برای رفع آسیب در جامعه قدم برداشتند.

وی افزود: در هر برنامه بخش موسیقی داریم و سعی می‌کنیم که با موسیقی و ترانه های اصیل کشورمان خاطره بازی کنیم و خواننده ای داریم که برای ما این آهنگ ها را می خواند. آیتم‌های های ویژه دهه هشتادی ها، ویژه زنان، ویژه ورزشی ها، آتیم های طنز، استند آپ و شوخی با اتفاقات مختلف جامعه، آیتم هایی که با حضور خبرنگاران مختلف ضبط شده و بخشی اش در حال ضبط است‌. همینطور یک سورپرایز خیلی جالب هم در اولین قسمت این فصل در ساعت ۱۲ شب ( ساعت صفر) داریم.

وی در پایان گفت: در بخش استندآپ، امیر کربلایی زاده به ما کمک میکند و در بخش طنز سپند امیر سلیمانی از چهره های تلویزیون حضور خواهد داشت که در برنامه یک بخش را اجرا می کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.