تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پریچهره: سعی دارم اثر بخشی لازم را در ورزش استان تهران داشته باشم

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: تمام تلاشم بر این است که اثربخشی لازم را در ورزش استان تهران داشته باشم و میزان آسیب ناشی از کرونا را به حداقل برسانم.

به گزارش قائم آنلاین، نصرالله پریچهره در گفت‌وگو ، اظهار کرد: با توجه به تعطیلی باشگاه‌ها، اماکن ورزشی و استخرهای سرپوشیده به خاطر کرونا و آسیب جدی که مدیران باشگاه‌ها و بخش‌های خصوصی به دلیل نداشتن درآمد در این مدت متحمل شده‌اند، در جهت حمایت از باشگاه‌ها وامی با سود ۱۲ درصد پیش‌بینی شده است که تا به الان، ۳۱۶ باشگاه برای دریافت وام ثبت نام کردند که از این تعداد در حال حاضر نیمی از باشگاه‌ها که واجد شرایط بودند وام خود را دریافت کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که برای افزایش سرانه ورزش استان تهران آیا برنامه خاصی دارید یا خیر؟ گفت: چون آمار دقیقی از سرانه ورزش استان تهران نداریم و آماری که از سایر دستگاه‌ها داریم ناقص است، در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم سرانه اصلی چقدر است، ابتدا باید اطلاعاتی از سرانه تمام دستگاه‌ها جمع آوری و سپس سرانه اصلی را اعلام کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هم‌چنین درباره میزان آسیب وارد شده به ورزش استان تهران از کرونا گفت: کرونا آسیب زیادی به ورزش استان تهران وارد کرده به طوری که بسیاری از باشگاه دارها به خاطر نداشتن درآمد قرارداد خود را با ما فسخ کردند و شرایط راضی کننده نیست، البته هنوز برآورد دقیقی از میزان آسیب نداریم.

او درباره مشکلات استان تهران افزود: تعطیلی باشگاه‌ها، اردوها، استخرهای سرپوشیده، نداشتن درآمد و نبود شرایط لازم برای برگزاری کلاس‌های آموزشی به خاطر کرونا مشکلات زیادی را برای ورزش استان تهران ایجاد کرده است، متاسفانه نبود درآمد سبب شده حتی در نگهداری اماکن ورزشی و استخرها دچار مشکلات زیادی شویم، اما با تمام این مشکلات تلاش می‌کنیم اثربخشی لازم را در ورزش استان تهران داشته باشیم و آسیب وارد شده به باشگاه‌ها را کاهش دهیم تا استان تهران الگویی برای سایر استان‌ها باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.