تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مصوبه قیر رایگان توسط شورای نگهبان تایید شد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تایید نهایی موافقت با طرح قیر رایگان که قبل‌تر مورد موافقت مجلسی‌ها قرار گرفته بود، توسط شورای نگهبان خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، علی کریمی فیروزجایی در گفت‌وگو ، از تایید نهایی موافقت با طرح قیر رایگان که قبل‌تر مورد موافقت مجلسی‌ها قرار گرفته بود، توسط شورای نگهبان خبر داد.

وی افزود: در طرح اولیه مجلس پیشنهاد ۲ میلیون تن قیر رایگان برای پروژه‌های عمرانی در سال ۹۹ را داده بود که پس از رفت و برگشت در شورای نگهبان با یک میلیون تن قیر رایگان موافقت شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصوبه قیر رایگان پس از چند بار رفت و برگشت از مجلس شورای اسلامی به شورای نگهبان  به تایید اعضای شورای نگهبان رسید و این یک خبر خوش برای مردم است که بخشی از پروژه‌هایی که نیمه کاره بوده است، به اتمام خواهد رسید.

عضو مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: با تایید مصوبه قیر رایگان به برخی از دستگاه‌ها نظیر راه و شهرسازی، شهرداری‌ها، بنیاد مسکن و حتی جهاد کشاورزی، می‌تواند یک پشتیبان خوبی برای این دستگاه‌ها باشد تا پروژه‌هایشان در شهرها و روستاهای کشور را به سرانجام برسانند.

کریمی فیروزجایی در خصوص سهمیه‌بندی قیر رایگان به هر دستگاه، بیان کرد: در قانون آوردیم که هر دستگاهی چقدر از این سهمیه رایگان برخوردار می‌شود و به تفکیک مشخص شده است.

به گفته وی، همین یک میلیون تن قیر رایگان مورد تایید یک جهش جدی را برای پروزه‌های عمرانی کشور به وجود خواهد آورد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.