تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۲ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

رد رشوه ۶۴۴ میلیونی توسط پلیس وظیفه‌شناس مازندرانی

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری عامل افیونی و کشف موادمخدر شیشه با رد رشوه 644 میلیون ریالی توسط مامور وظیفه شناس پلیس در شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سید موسی حسینی طی گفت‌وگویی از دستگیری عامل افیونی و کشف موادمخدر شیشه با رد رشوه ۶۴۴ میلیون ریالی توسط مامور وظیفه شناس پلیس در شهرستان چالوس خبر داد.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ مرزن آباد شهرستان چالوس در عملیات پلیسی متهم به تهیه و توزیع موادمخدر صنعتی را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: با کشف مواد مخدر شیشه، متهم برای فرار از دست قانون و عدالت به ماموران پلیس حین انجام وظیفه، پیشنهاد رشوه شامل ( یک قطعه سکه پارسیان، سکه طلا یک گرمی، انگشتر طلا ) و همچنین برادر متهم ۲ هزار دلار وجه نقد، مجموعا به ارزش ۶۴۴ میلیون ریال را داد که ماموران با صحت عمل و رد رشوه پیشنهادی، مراتب را صورت جلسه و پس از تشکیل پرونده، متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

حسینی اعلام کرد: متهمان به اتهام پرداخت رشوه با قرار وثيقه يک ميليارد ريالی و برای ديگر جرایم ارتکابی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.