تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۲ آبان ۹۹.::. ساعت : ۵:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعلام اسامی آثار جشنواره تئاتر مقاومت

آثار نهایی بخش صحنه‌ای هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت شناخته شد.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، در جلسه‌ای که روز چهارشنبه ۲۱ آبان‌ماه در تماشاخانه سرو و با حضور رحمان سیفی‌آزاد، سعید نجفیان و خیرالله تقیانی‌پور به‌عنوان اعضای هیئت انتخاب بخش صحنه‌ای برگزار شد، اعضای هیئت انتخاب ضمن ابراز رضایت از کیفیت آثار منتخب و تشکر از حضور متعهدانه و ارزشمند کلیه گروه‌های شرکت‌کننده در این بخش با توجه به شرایط کرونا در کشور، پس از بحث و بررسی درباره آثار، اسامی برگزیدگان نهایی را به شرح ذیل و بدون اولویت معرفی کردند.

۱- نمایش «خاطرات خانه‌ای که نیست» نویسنده: کامران شهلایی، کارگردان: امین اشرفی (تهران)
۲- نمایش «قاسم غریب» ن: اسماعیل سلیمانیان، ک: محمد فروزانی (فارس)
۳- نمایش «لیلیت» ن: محمدرضا شاه‌مردی، ک: محمدرضا شاه‌مردی (قم)
۴- نمایش «آمده بودیم اینجا بمیریم» ن: مریم منصوری، ک: مریم منصوری (تهران)
۵- نمایش «نقطه آبی در میان حافظه‌ای کبود» ن: وحید آبرود، ک: پاشا بدرود (یزد)
۶- نمایش «یزله» ن: محسن رحمانی ک: مهدی ملاک (قم)
۷- نمایش «موج» ن: سجاد منصوری ک: سجاد منصوری (کرمان)
۸- نمایش «و ناگهان باران» ن: احسان روحی، ک: محمد صفی‌آبادی (خوزستان)
۹- نمایش «پُلُتیک» ن: کوروش شاهونه، ک: کوروش شاهونه (تهران)
۱۰- نمایش «سیمرغ» ن: محمود مهدوی، ک: اکبر صادقی (اردبیل)
۱۱‐ نمایش «قره‌نی» ن: سیروس همتی، ک: علی‌ المعلی (تهران)
۱۲- نمایش «به‌صرف چای و گلوله» ن: یلدا منتظری، ک: یلدا منتظری (تهران)
۱۳- نمایش «آواز سنگ غمگین» ن: پدرام رحمانی، ک: پدرام رحمانی (آذربایجان غربی)
۱۴- نمایش «یک قاب هزار خاطره» ن: منوچهر اکبرلو، ک: حمیدرضا ملاحسینی (تهران)
۱۵- نمایش «ایستاده چون سرو به تماشای خورشید» ن: هاشم پورمحمدی، ک: مرتضی اسدی‌مرام (کرمانشاه)
۱۶- نمایش «کجایی ابراهیم» ن: لیلی عاج، ک: لیلی عاج (تهران)
۱۷- نمایش «میرآشکار» ن: بهناز دوستی، ک: حمیدرضا هراسانی (مازندران)
۱۸- نمایش «بیداری به‌وقت خون» ن: احسان جانمی، ک: احسان جانمی (اصفهان)
۱۹- نمایش «آنجا که آب ما را می‌برد» ن: فرهاد ارشاد، ک: محمدصادق علی‌پور (فارس)
۲۰- نمایش «سرد سرخ تبریز» ن: نیما حسن‌بیگی، ک: میرحجت(امیر) حجازی (آذربایجان شرقی)
۲۱- نمایش «تن‌ها» ن: علی‌رضا معروفی، ک: علی‌رضا معروفی (البرز)(مشروط)
۲۲- نمایش «سگک» ن: کهبد تاراج، ک: رضا بهرامی (تهران)(مشروط)
۲۳- نمایش «سردرگمان سرگردان» ن: محمدصادق اسدی، ک: محمدصادق اسدی (تهران)(مشروط)
۲۴- نمایش «برونسی» ن: مرتضی شاه‌کرم، ک: مرتضی شاه‌کرم (تهران)(مشروط)
۲۵- نامه‌ای «برای دخترم سهراب» (برگزیده جشنواره فتح خرمشهر) ن: طیبه نیک‌آزاد، ک: علی حیدری (خوزستان)

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح آذرماه سال جاری و با دبیری حمید نیلی برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.