تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری نشست هم اندیشی گرامیداشت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خراسان شمالی

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی بیان کرد: باید همواره تلاش کنیم تا راه سردار سلیمانی به عنوان یک الگوی نمونه برای آیندگان ادامه دار باشد.

به گزارش قائم آنلاین، نشست هم اندیشی و هماهنگی استانی نخستین سالگرد شهادت  سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خراسان شمالی برگزار شد.

در ابتدای این نشست سردار ابوالقاسم چمن فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) استان خراسان شمالی گفت: یکی از مهمترین وظایف ما این است که تمام تلاش خود را داشته باشیم تا یاد و خاطره سردار سلیمانی  و رشادت های این سردار دلها را در ذهن و خاطر مردم جامعه زنده بماند.

وی ادامه داد: همچنین باید همواره تلاش کنیم تا راه سردار سلیمانی به عنوان یک الگوی نمونه برای آیندگان ادامه دار باشد  و در این راه بخصوص ما مسئولین باید با قدرت به راه خود ادامه دهیم.

در ادامه حیدر علی پور زاهد مسئول حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه جوادالائمه(ع)  استان خراسان شمالی گفت:  این نشست برای هم اندیشی بین مدیران استانی در زمینه هرچه بهتر انجام شدن مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی برگزار شده است.

وی یادآور شد:بزرگداشت یاد و خاطره سردار دلها و سردار مقاومت در کلیه استان ها با محوریت استان کرمان برگزار خواهد شد. امیدواریم با توجه به شرایط موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسمی شایسته برگزار کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.