تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۹.::. ساعت : ۷:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

آغاز یک سریال جنگی خارجی در تلویزیون + تیزر

سریال جنگی «برف و خاکستر» محصول سال ۲۰۱۵ روسیه از ۲۲ آبان هر شب ۳۰ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال چهار قسمتی «برف و خاکستر» به کارگردانی الکساندر کرینکو محصول روسیه است.

در خلاصه فیلم آمده است: بخش زیادی از نیروهای اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۴۲ تقریبا در محاصره نیروهای آلمان هستند و تنها راه اتصال آنها به ارتش و نیروهای روسی، روستایی کوچک و منطقه باتلاقی وسیع اطراف آن است.آلمان درصدد حمله به این منطقه و ارسال تانک به این روستا هستند و برای این کار جاسوسانی را به آنجا ارسال می کنند.

دوبله این سریال به مدیریت علیرضا باشکندی در واحد دوبلاژ صدا و سیما صورت گرفته است و دانیال الیاسی – علی جلیلی باله – ارسلان جولایی – حسین خداداد بیگی – وحید منوچهری – مریم رادپور – شیرین روستایی – منوچهر زنده دل – زهرا سوهانی – پریا شفیعیان – امیر محمد صمصامی – فاطمه عباسی – امیر بهرام کاویان پور – علی منصوری زاد – شهروز ملک آرایی – علی همت مومیوند – بهمن هاشمی – عباس نباتی – آزیتا یاراحمدی از گویندگان این سریال هستند.

سریال «برف و خاکستر» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از پنجشنبه، هر شب ۳۰ دقیقه بامداد پخش و در ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

تیزر سریال در ادامه قابل مشاهده است:

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.