تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

گمانه زنی در مورد زمان برگزاری فوتسال قهرمانی آسیا

بر اساس گمانه زنی های تازه، مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.

به گزارش قائم آنلاین، بیماری کرونا باعث شد تا برگزاری مسابقات ورزشی نیز تحت الشعاع قرار گرفته و در این میان فوتسال نیز از تعویق مسابقات خود بی نصیب نبوده است. رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا تا کنون سه بار به تعویق افتاده در حالی که زمان برگزاری آن مشخص نیست. ابتدا قرار بود این رقابت‌ها اسفند سال گذشته به میزبانی ترکمنستان برگزار شود که با شیوع بیماری کرونا این بازی‌ها به تعویق افتاد و قرار شد در مرداد امسال برگزار شود اما امتناع ترکمنستانی‌ها از میزبانی مسابقات بار دیگر برگزاری این بازی ها را به تعویق انداخت.
کنفدراسیون فوتبال آسیا به صرافت افتاد تا میزبان جدیدی برای این بازی‌ها انتخاب کند و در نهایت کویت را به عنوان میزبان جدید رقابت‌ها برگزید و مقرر شد بازی‌ها آذر امسال برگزار شود اما با وجود اصرار مسئولان ورزش این کشور، دولت کویت اجازه میزبانی رقابت‌ها را صادر نکرد تا برای سومین بار زمان این مسابقات تغییر کند.
حالا و در حالی که موج سوم کرونا تمامی جهان را در بر گرفته کنفدراسیون فوتبال آسیا امیدوار است شرایط در آینده برای برگزاری بازی‌ها مهیا شود.

بر اساس گمانه زنی های تازه و با توجه به پیش بینی های جهانی در مورد روند بیماری کرونا، کنفدراسیون فوتبال آسیا فعلا اسفند امسال را برای برگزاری این رقابت‌ها در نظر گرفته و به صورت شفاهی به تیم‌ها برای این زمان آماده باش داده و قرار است بازی‌ها به میزبانی همان کویت برگزار شود مگر اینکه شرایط باز هم به نحوی باشد که نتوان مسابقات را برگزار کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.