تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹.::. ساعت : ۵:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

نظارت بر بازار با همکاری سپاه کربلا و سازمان صمت

فرمانده سپاه کربلا گفت: سپاه کربلای مازندران برای تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم به کمک سازمان صمت می‌آید.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ سیاوش مسلمی در نشست مشترک با مدیران رسانه استانی در ساری با بیان اینکه رفع دغدغه‌های معیشتی و تامین مایحتاج عمومی مردم وظیفه همه دستگاه‌هاست، اظهار کرد: با هماهنگی بوجود آمده میان سازمان صمت و سپاه کربلای مازندران، با محتکران و کسانی که در زمینه توزیع و عرضه کالا‌های اساسی در بازار اخلال ایجاد می‌کنند برخورد می شود.

وی با تاکید بر اینکه حضور نیرو‌های سپاه در بازار هرگز به معنای ایجاد نگرانی برای کسبه و بازاریان منصف نیست، افزود: هدف فقط مبارزه با کسانی است که در معیشت مردم و تنظیم بازار خلل ایجاد می کنند.

مسلمی با اشاره به اینکه احتکار، ایجاد کمبودها در بازار و بالابردن قیمت‌ها همگامی با دشمن است افزود: این اقدامات فشار جدی به مردم به‌ویژه در سطوح پایین و اقشار کم درآمد جامعه و کارگران ایجاد می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه با فرمان رهبری آقا مبنی بر ارسال کمک مومنانه تلاش کردیم تا بخشی از این مشکلات را در سپاه و بسیج جبران کنیم اما مشکلات مردم همچنان وجود دارد گفت: وزارت صمت و به تبع آن در استان‌ها ادارات صنعت، معدن و تجارت باید نسبت به نظارت بر بازار و کنترل قیمت‌ها برنامه عملیاتی داشته باشند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با قدردانی از رسانه استانی در تولید و پوشش مناسب رخداد‌هایی از قبیل کمک مومنانه، هفته دفاع مقدس و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم استان، از برپایی پیش کنگره سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی با عنوان تکریم مدافعان حرم استان‌های شمالی با مرکزیت مازندران خبر داد و گفت: این پیش کنگره بیست و هفتم آذر ماه در مازندران برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.