تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹.::. ساعت : ۱۰:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

دورتموند باز هم برابر بایرن زانو زد

بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا که به درکلاسیکر معروف است توانست با نتیجه سه بر دو دورتموند را شکست دهد و به صدر جدول رده بندی برگردد.

به گزارش قائم آنلاین، در ادامه هفته هفتم رقابت های بوندسلیگا ۶ دیدار برگزار شد.

ابتدا لایپزیگ در خانه از فرایبورگ پذیرایی کرد و توانست با سه گل به پیروزی دست پیدا کند.

لایپزیگ با پیروزی که در این دیدار به دست آورد موقتا به صدر جدول رده بندی صعود کرد اما بایرن مونیخ با شکست دادن دورتموند بار دیگر به صدر بازگشت.

و اما در حساس ترین دیدار هفته دو تیم بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند به مصاف هم رفتند.

این دیدار که در ورزشگاه خانگی دورتموند برگزار شد مثل همیشه جذاب و پر گل از آب درآمد و بار دیگر دورتموند برابر بایرن زانو زد.

بایرن مونیخ توانست با نتیجه سه بر دو پیروز بازی شود تا اختلاف خود را با دورتموند به سه امتیاز  افزایش دهد و به صدر جدول رده بندی برگردد.

دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۵ توسط مارکوس رویس به گل رسید ما بایرن در یک دقیقه نه تنها گل تساوی را زد بلکه دو گل به ثمر رساند.

در دقیقه ۴۸ لواندوفسکی گل تساوی را برابر بایرن به ثمر رساند و در دقیقه ۴۹ هم آلابا گل دوم را برای تیم فلیک وارد دروازه حریف کرد.

لروی سانه که در دقیقه ۶۹ به میدان رفت توانست در دقیقه ۸۰ گل سوم را برای بایرن به ثمر رساند تا اختلاف به دو گل برسد.

ارلینگ هالند موفق شد در دقیقه ۸۳ گل دوم دورتموند را به ثمر رساند و اختلاف را به حداقل رساند.

در دقایق پایانی لواندوفسکی یک گل دیگر به ثمر رساند اما برای دومین بار VAR او را ناکام گذاشت و این گل مردود شد تا بازی با همین پیروزی سه بر دو بایرن مونیخ به پایان رسد.

نتایج دیگر دیدارها

آگزبورگ صفر-هرتابرلین۳

ماینتس ۲-شالکه ۲

یونیون برلین۵- آرمنیا بیلفلد صفر

اشتوتگارت ۲-فرانکفورت ۲

در جدول رده بندی بایرن مونیخ با ۱۸ امتیاز در صدر قرار دارد. تیم های لایپزیگ و دورتموند هم به ترتیب با ۱۶ و ۱۵ امتیاز در رده های دوم و سوم جای دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.